התרחבות גלובלית – EBV Elektronik מקבוצת אבנט תפיץ את מוצרי Hailo באירופה ובישראל

חברת הסטארט-אפ היילו (Hailo) מתל-אביב, המספקת מעבדי AI למכשירי קצה, הכריזה על חתימת הסכם עם חברת EBV Elektronik, חברה בת של אבנט (Avnet – NASDAQ:AVT). במסגרת ההסכם, EBV תפיץ את מוצרי היילו באירופה ובישראל. EBV Elektronik, שנוסדה ב-1969, היא המפיצה המובילה באירופה המתמחה בסמיקונדקטורים. EBV, שהמטה שלה ממוקם בגרמניה, פועלת מ-65 משרדים ב-29 מדינות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

היילו מציעה מגוון רחב של מאיצי AI ללקוחות ברחבי העולם, ובכללם מעבד ה-AI החדשני שלה מדגם Hailo-8™, ומודולי האצת הבינה המלאכותית עתירי הביצועים מדגמי M.2 ו-Mini PCIe. מעבד Hailo-8, הפועל בקצב של 26 טרה-פעולות בשנייה (Tera Operations Per Second – TOPS) בצריכת הספק טיפוסית של 2.5 וואט, מספק ביצועים גבוהים במיוחד בקצה הרשת ביעילות צריכת הספק מובילה בתעשייה, המאפשרת למכשירי קצה להריץ יישומי למידה עמוקה מתוחכמים בהיקפים גדולים.

פתרונות היילו מתחברים לפלטפורמות החומרה השונות באמצעות ממשק ה-PCIe. יכולת זו מאפשרת ליצור פתרונות בינה מלאכותית עתירי ביצועים ובעלי צריכת הספק יעילה בשילוב עם מעבדי Intel/AMD x86 או Raspberry Pi Compute Module 4, וכן עם מיקרו-מעבדים או מעבדים מבוססי ARM של יצרנים דוגמת NXP, STMicroelectronics ו-Renesas. מוצר אחר שממנף את מלוא העוצמה של טכנולוגיית ה-AI של היילו הוא המערכת על גבי המודול (SoM – System on Module) המשובצת של MicroSys Electronics מדגם miriac® AIP-S32G274A, המבוססת על מעבדי NXP וכוללת תמיכה למודולי ההאצה של היילו.

“הסכם ההפצה עם מפיץ מוביל כמו EBV יסייע להיילו להעמיק את החדירה לרחבי אירופה, במגוון של ענפים דוגמת תעשייה 4.0, רכב, קמעונאות חכמה, ערים חכמות ובתים חכמים”, אמר אור דנון, מנכ”ל Hailo.

“הטכנולוגיה של היילו נמצאת בקצה העליון של יישומי הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה”, אמרה סוזן בטינג, מנהלת בכירה לשיווק ספקים ב-EBV Elektronik. “טכנולוגיה זו מהווה השלמה חשובה לקו פתרונות ה-AI שלנו ומשמשת כמכשיר נלווה מרכזי עבור מגוון של מיקרו-מעבדים המיוצרים על ידי ספקי סיליקון מובילים שאנחנו מייצגים. אנחנו בטוחים שמוצרי היילו ירחיבו באופן משמעותי את יכולתנו לספק ללקוחותינו מגוון פתרונות בינה מלאכותית ברמה עולמית”.

SmartDV Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Synopsys Banner

GOLD PARTNERS