חברת Veriest – חברת שירותי ASIC בינלאומית מובילה – מצטרפת לארגון ה- GSA

Veriest Solutions, חברת שירותי ASIC בינלאומית מובילה, שמחה להכריז כי הפכה לחברה מן המניין ב-Global Semiconductor Alliance (GSA), ארגון העל של תעשיית המוליכים למחצה העולמית.

“Veriest ממשיכה להתרחב כספקית שירותי ASIC ב Full flow לכמה מהשחקנים המובילים בתעשייה. לכן, זה טבעי שנהיה חברה פעילה יותר באקו-סיסטם של תעשיית השבבים” אמר משה זלצברג, מנכ”ל Veriest. “לדעתנו,  GSA היא הפלטפורמה המתאימה ביותר ללמוד על המגמות בשוק וכן לתרום לעיצוב העתיד של התעשייה התוססת הזו, בשיתוף עם שחקנים מרכזיים אחרים.”

Veriest היא חברת שירותי ASIC המספקת מגוון מלא של שירותים הנדסיים, מפיתוח תוכנות משובצות, דרך ארכיטקטורה, תכן ווריפיקציה, וכלה בPhysical Design ו-tapeout בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הלקוחות שלנו כוללים כמה מחברות המוליכים למחצה והמערכת המובילים בעולם, לצד סטארט-אפים חדשניים, בתחומי רבים – תעשיית הרכב, IoT, בינה מלאכותית, תקשורת ועוד.

“אנו שמחים מאוד ש-Veriest מצטרפת ל-GSA”, אמר ג’ודי שלטון, מייסדת שותפה ומנכ”לית . ” GSA  Veriest מביאה עימה שפע של ידע מקצועי ואנו מצפים לתרומתם לאירועים בתעשייה, לקבוצות העניין ולמשאבים שלנו. ככל שה-GSA צובר חברים חדשים, בסופו של דבר אנחנו תומכים ומשפרים את אקו-סיסטם של תעשיית השבבים העולמית”.

כחברה ב-Veriest, GSA תיהנה מהפלטפורמה הייחודית התומכת בשיתוף פעולה, שבה מנהלים גלובליים עשויים להתחבר  עם עמיתים, שותפים ולקוחות כדי להאיץ את הצמיחה בתעשייה ולמקסם את התשואה על ההון המושקע והאינטלקטואלי.

SmartDV Banner
עוד >
CEVA rebrand
Cadence Logo
Hailo 10 Chip
Cadence Banner

GOLD PARTNERS