חברת Veriest מרחיבה את שירותיה ופותחת מרכז תכנון באנגליה לביצוע תכנונים מתקדמים

חברת Veriest Solutions מודיעה על הרחבת שירותיה לתחום ה-Physical Design ופתיחת משרד נוסף בבריטניה.

בשנים האחרונות, Veriest חווה צמיחה גדולה, עם מספר רב של פרויקטים עבור לקוחותיה הבינלאומיים. צוות המומחים החדש בבריטניה, יספק ללקוחות הקיימים והחדשים של החברה תמיכה באיכות גבוהה ב-Design for Test) DFT) וב-Physical Design. יתרה מזאת, בהתחשב בביקוש ההולך וגובר לפתרונות איכותיים לתכנון שבבים לפי הזמנת לקוח, הוספת הצוות החדש תאפשר ל Veriest  להציע ללקוחותיה תכנוני ASIC באופן מלא.

המרכז החדש יאפשר לחברה להציע תכנון רכיבי ASIC מהגדרה למוצר

את צוות המהנדסים הבריטי תנהל יעל גלוק, בעלת ניסיון עשיר בתפקידי ניהול טכני בכירים בחברות מוצרים ושירותים כאחד. היא בעלת תואר כפול בפיזיקה והנדסת אלקטרוניקה ותואר שני בהנדסת אלקטרוניקה, מאוניברסיטת תל אביב. יעל מצטרפת ל-Veriest כסמנכ”לית פרויקטי VLSI, תנהל את צוות ה-Physical Design  ו תהיה אחראית על פרויקטי ASIC מקצה לקצה.

Yael Gluk - Veriest

בתמונה: יעל גלוק, סמנכ”לית פרוייקטי VLSI בחברת Veriest

“אני נרגשת להצטרף ל-Veriest, שעד כה סיפקה שירותי תכנון ווריפיקציה ברמה עולמית, ולסייע בהרחבה את ההיצע גם לשירותי של back-end ופרוייקטים שלמים, לטובת הלקוחות שלנו בבריטניה, באירופה ובעולם”, אמרה יעל.

משה זלצברג, מנכ”ל Veriest, הוסיף: “עם הביקוש הגובר לשבבים והמחסור בכישרונות הנדסיים מנוסים, אנו שמחים להציע כעת מגוון שלם של שירותים לתעשייה התוססת הזו. אני גאה לקבל את פני יעל והצוות החדש בבריטניה לרשת של מרכזי תכנון שבבים מצוינות בישראל, סרביה והונגריה”.

משרדי Veriest בבריטניה מציעים למהנדסים סביבת עבודה מודרנית והזדמנות לעבוד על פרויקטים ייחודיים ואסטרטגיים עבור כמה מהשמות המובילים בתעשייה. החברה פתחה מספר תפקידים חדשים עבור מהנדסים מוכשרים שיצטרפו ויהפכו לחלק בלתי נפרד מהמרכז החדש.

chipsnmedia banner
עוד >
CEVA Iri Trashanski
CEVA Logo
NeoLogic technology - Credit - NeoLogic
Real Intent Banner

GOLD PARTNERS