Tektronix מכריזה על פתרון פורץ דרך “MARGIN” – גישה חדשה לפישוט והגדלת מהירות בדיקות PCIe Gen 3 ו-Gen 4

Tektronix, Inc הכריזה על קטגוריית מוצר חדשה, המחוללת מהפכה בבדיקות PCI Express, מצמצמת את הTime to Market ומשפרת את העלות והנגישות. הMARGIN (TMT4) החדש שובר מוסכמויות של בדיקות PCIe, ומספק זמני בדיקה מהירים. ממשק ” Plug-and-play ” מוגדר וקל לשימוש, המשלב מתן תוצאות תוך דקות, במקום שעות או אפילו ימים של התקנה ובדיקה, שנדרשו עד כה, והגדילו את העלויות בדרך כלל לסכומים בעלי שבע ספרות.

“המבדק MARGIN TMT4 הוא הדוגמה האחרונה לאופן שבו Tektronix ממשיכה לפתח ציוד בדיקה חדשני, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, שמאיצים את הקידמה ופותרים בעיות בעולם האמיתי באופן ייחודי”, אומר כריס וויט, סגן נשיא ומנהל כללי של הפתרונות ב-Tektronix. “מבדק TMT4 MARGIN מאפשר למהנדסים לממש את הקידמה הטכנולוגית בקלות ובמהירות גדולה מתמיד.”

גישה חדשה לחלוטין לבדיקת אימות PCIe

מבדק הMARGIN  TMT4 פורץ דרך חדשה ככלי בדיקה מיוחד לתכנון ואימות של כרטיסים מסוג PCIe Gen 3 ו-Gen 4, כרטיסי-הרחבה ותכנון מערכות. בעוד שבדיקת PCIe דורשת בדרך כלל מערכות בדיקה מורכבות ומהנדסים בעלי ידע ומומחיות עמוקה , מבדק הMARGIN  TMT4 מאפשר למהנדסים בכל רמות הניסיון לאמוד את תקינות קישורי המשדר (Tx) והמקלט (Rx) מהר יותר מתמיד, ומפחית מאוד את זמן היציאה לשוק ואת העלויות הכרוכות בבעלות על הפתרון. הפלטפורמה תומכת ברוב מארזי ה-PCIe הנפוצים, כולל CEM ‏, M.2 ‏, U.2 ו-U.3, עם יכולות בדיקה של עד 16 נתיבים על פני הגדרות קבועות מראש של PCIe 0-9, באמצעות מחבר סטנדרטי יחיד.

שיפור תהליך העבודה של PCIe לצורך חשיפת בעיות בשלבים מוקדמים

למהירות ולרב גוניות של למכשיר הMARGIN TMT4 של Tektronix אין מתחרים לבדיקת PCIe במהירות וגיוון הבדיקות מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לביצוע הערכה מוקדמת ותכופה יותר של תקינות הקישור ברמת הכרטיס או רמת המערכת במהלך תכנון ואימות. הMARGIN TMT4 נועד להשלים את מערכות בדיקת התיקוף והתאימות (validation and compliance ) המלאות המורכבות מסקופים ו-BERTs, בכך שהוא מאפשר לחשוף בעיות בשלב מוקדם יותר בתהליך התכנון, טרם ביצוע בחינה מעמיקה באמצעות ציוד מסורתי.

מהירות ופשטות שמשנות את חוקי המשחק

טכנולוגיות חדשות הינן מורכבות יותר , דורשות זמן ומומחיות משמעותיים כדי לאמת אותן. מכשיר הMARGIN TMT4 החדש מאפשר למהנדסים בכל רמות המומחיות לבדוק התקני PCIe על פני עד 160 קומבינציות של נתיבים והגדרות קבועות מראש ,תוך 20 דקות במהירויות Gen 4 PCIe. יכולות הבדיקה הרב-מסלולית מאפשרות למשתמשים לשפר באופן משמעותי את זמני הבדיקה הכוללים על ידי צמצום מספר שינויי החיבור הדרושים לביצוע הבדיקה.

עזרה בשיפור קלות ומהירות הבדיקה באינטל

רינה רמאן, מנהלת כללית,  VP & GM DCAI, מחלקת הטמעת תאוצה באינטל, אומרת:

“הצוות שלנו תמך ב-Tektronix כדי לפתח את קטגוריית המוצרים החדשה הזו, מתוך ידיעה על החשיבות של קבלת תובנות מוקדמות יותר ותוצאות מהירות ואמינות יותר. הפתרון של Tektronix TMT4 Margin Tester, כוללIntel Stratix 10 FPGA עם PCIe. המוצר קל לשימוש עבור המהנדסים שלנו והתוצאות זמינות הרבה יותר מהר, ברוב המקרים, בדקות ולא בשעות. ראינו את היתרונות של מוצר זה לזהות בעיות פיתוח הרבה יותר מוקדם בתהליך ההפיתוח.”

תכונות הגדרת קטגוריה

  • מצב סריקה מהירה מאפשר הערכה של תקינות הקישור עבור מכשירי Gen 3 או Gen 4, עד 16 נתיבים, תוך דקות, לא שעות או ימים.
  • מצב סריקה מותאמת אישית מספק תובנות עמוקות יותר על ידי מתן אפשרות למשתמשים לסרוק מכשירי Gen 3 או Gen 4, עד 16 נתיבים, על פני הגדרות קבועות מראש 0-9 של PCIe (עד 160 קומבינציות) תוך 20 דקות בלבד.
  • התקנה ותצורה פשוטים מקטינים את הצורך של מהנדסים בכירים לבצע הערכות תקינות קישור של התכנונים שלהם.
  • יכולת פרוטוקול Tx/Rx מלאה המאפשרת הערכת תקינות קישור של טכנולוגיות תקשורת PCIe של Gen 3 ו-Gen 4 משני צידי הקישור בתיבה אחת.
  • יכולות בדיקה רב-מסלולית מאפשרות למשתמשים לשפר באופן משמעותי את זמני הבדיקה הכוללים על ידי צמצום מספר שינויי-החיבור הדרושים לביצוע הבדיקה.
  • נראות מדדים של link training מספקת תובנות נוספות, לגביהן נעשה שימוש באקווליזציה כדי ליצור את הקישור.
  • מגוון מתאמים התומכים במארזי ה-PCIe הנפוצים ביותר לחיבור קל לכרטיס ולמכשירים הנבדקים עם כרטיסי ההרחבה, כולל CEM, M.2 U.2 ו-U.3.

תוכנית שירות “Gold Care” של Tektronix

הMARGIN TMT4 תוכנן לשימוש קל ומיידי. כדי להאריך ולשפר את רמת התמיכה, Tektronix כוללת אפשרויות להארכת האחריות משנה אחת לשלוש או חמש שנים. כדי לספק לבעלים של הMARGIN של Tektronix הגנה מלאה ולהפחית משמעותית את זמן ההשבתה במקרה של תיקון, Tektronix מציעה מחיר היכרות עבור תוכנית שירות Gold Care. רכשו את מכשיר הMARGIN TMT4החדש של ודעו כי הן המכשיר והן זמן העבודה שלכם מוגנים.

זמינות

מכשיר הMARGIN TMT4 זמין עכשיו. צרו קשר עם נציג Tektronix לקבלת מחיר ופרטים נוספים, או בקרו בכתובת  http://www.tek.com/en/products/pciemargintester

chipsnmedia banner
עוד >
Cadence Logo
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Cadence Banner

GOLD PARTNERS