מגינים על הענן: PCIe ואבטחת נתונים עבור מחשוב עתיר ביצועים

בין אם אתם מנגנים סרט, מנטרים את הבריאות והכושר שלכם על גבי מכשיר לביש, או מנהלים באופן מקוון את תיק ההשקעות שלכם, אתם מתבססים על ענן המחשוב שיאחסן וינהל את הנתונים הפרטיים שלכם. הדטה סנטרים של היום – ובפרט דטה סנטרים בדרג hyperscale – מנהלים מידע בנפחים של פטה-בייטים (ויותר). הנפח הזה צפוי לגדול באופן אקספוננציאלי ככל שגדל הביקוש ליישומי IoT (Internet of Things), שיתופי פעולה מקוונים, זרימת וידיאו, יישומי AR ו-VR, ואחסון בענן.

לצפיה בוובינר

איך נוכל להבטיח את אבטחת המידע של נפחי נתונים מסיביים כשהם עוברים בין מכשירי קצה לענן?

במקרה של תוכנית שמוזרמת בווידאו, ייתכן שזו לא בעיה גדולה אם שחקן זדוני מיירט את הנתונים. אבל כשמדובר בכמויות ההולכות וגדלות של מידע אישי רגיש שמנוהל בענן, כמו מידע בריאותי או פיננסי, הדברים שעומדים על הפרק הם חשובים בהרבה. ככל שיותר עסקים כוללים יישומי ענן בתפעול היומיומי שלהם (בעיקר עם הגידול בהסדרי עבודה מהבית בזמן המגיפה), גם עסקים אלה יכולים להיות פגיעים, בפרט אם המידע שנחשף כולל תוכן כמו קניין אינטלקטואלי, מפות דרכים של מוצרים, או פרטים תפעוליים. כמו כן, ממשלות עלולות להיחשף לסיכונים של ניצול לרעה של מידע ואיומים על הביטחון הלאומי, אם הנתונים הרגישים שלהן נופלים לידיים הלא נכונות.

אם אתם מתכננים שבבים עבור יישומי דטה סנטר, אתם יכולים לשמור על נתוני הענן שלכם באופן בטוח באמצעות הגנה על הממשקים המהירים, כמו PCIe (PCI Express) ו-CXL, שעל גביהם נעים הנתונים.

צפו בוובינר של סינופסיס כדי:
ללמוד על האיומים המוכרים כיום כלפי מערכות ענן ומחשוב קצה
להבין התפתחויות חדשות בפתרונות אבטחה ל-PCIe ול-CXL, כולל IDEs
לעקוב אחרי תסריט שימוש במחשוב ענן שעוסק באבטחה, בביצועים ובדרישות ההשהיה של היישומים, באמצעות DesignWare™Security IP

Synopsys Banner
עוד >
Ceva Cellular IoT ST
Cadence Logo
Rolling Wireless Autotalks collaboration. Credit - Autotalks
Cadence Banner

GOLD PARTNERS