כנס משתמשי סינופסיס בישראל דן בתכנון שבבים, אימות וטכנולוגיות IP עבור יישומי AI, ענן ועוד

כנס משתמשי סינפוסיס בישראל (SNUG Israel 2022) שהתקיים השבוע במלון דניאל בהרצליה חשף את קהילת התכנון האלקטרוני לדיונים עשירים ולתובנות בנוגע לחידושים אחרונים בתחומים דוגמת תכנון שבבים, אימות וטכנולוגיות IP בתעשיית המוליכים למחצה. דוברים מחברות מובילות דנו בתחומי צמיחה מרכזיים ובכללם בינה מלאכותית, למידת מכונה, ענן, תעשיית הרכב, וכן workflow משלב התכנון ועד היישום.

שנקר קרישנמורת’י (Shankar Krishnamoorthy), מנכ”ל קבוצת Silicon Realization  בסינופסיס העולמית נשא את ההרצאה המרכזית. הוא הציג מגמות רחבות של חדשנות שמשדרגות את תחומי התוכנה והשבבים וסוללות את הדרך לפיתוח מוצרים משני עולם. שנקר, שהגדיר את התקופה כעידן SysMoore, תאר את הכוחות שהולידו את המודל החדש של חדשנות ודן באתגרים המשמעותיים עמם יש להתמודד. הוא הציג גם את ההשקעות שביצעה סינופסיס שנועדו לסייע למתכננים לשחרר את החדשנות הטמונה בהם.

את ההרצאה המרכזית מטעם לקוחות החברה נשא אהרון אהרון, לשעבר מנכ”ל רשות החדשנות ולשעבר סגן נשיא Apple לטכנולוגיות חומרה ומנכ”ל Apple ישראל. אהרון התייחס בדבריו לאתגרים הכרוכים בגיוס ושימור טלנטים מקומיים ובינלאומיים בתחום המוליכים למחצה. כמו כן, הוא סקר את ההשפעות הפוטנציאליות של מגמות דוגמת שבבים לתחום הפוטוניקה, שבבים ביולוגיים, פיזיקת קוונטים על סביבת ההיי טק הישראלית.

SNUG Israel 2022 session

“חברות ישראליות ניצבו בחזית החדשנות של תעשיית השבבים”, ציין אהרון. “אני מזהה הזדמנות מלהיבה להיי-טק הישראלי להוביל את הדור הבא של השבבים של עידן הקוונטום”.

הכנס השנתי של משתמשי סינפוסיס בישראל כלל מסלולים ייעודיים שהוקדשו לאימות תוכנה וחומרה, IP, ענן, סימולציה ו-debug, אמולציה, FPGAs, מימוש, signoff וכן תכנון analog/mixed signal.

קבוצת משתמשי סינופסיס (SNUG) מייצגת מאז שנת 1991 קהילת תכנון המתמקדת בחדשנות, מסיליקון ועד תוכנה. כיום, כנס המשתמשים השנתי של סינופסיס הוא הגדול ביותר בעולם בתחום האלקטרוניקה ומשתתפים בו למעלה מ-12,000 משתמשים בטכנולוגיה ובכלים של החברה מצפון אמריקה, אירופה, אסיה, יפן וישראל. בנוסף למצגות טכניות הנבחנות על ידי עמיתים מקצועיים ונאומים עתירי תובנות של מנהלים בתעשייה, הכנסים מציעים הזדמנות ייחודית ליצור קשרים עם מנהלי סינופסיס, עם שותפי תכנון ועם חברים בקהילת התכנון.

קרדיט תמונות: טובית בגון

Tektronix Banner
עוד >
CEVA rebrand
Nova Logo
Flex Logix Banner

GOLD PARTNERS