חברת SatixFy מודיעה בצער רב על פטירתו של יואל גת, מייסד ומנכ״ל החברה

מפתחת ויצרנית שבבי התקשורת הלווינית סטיקספיי (SatixFy), הודיעה היום על פטירתו של מייסד ומנכ״ל החברה, יואל גת. גת, המשמש גם כיו״ר משותף בחברה, נפטר ביום שישי האחרון, ה-8 באפריל.

היו״ר המשותף וסמנכ״ל הכספים, יואב לייבוביץ, יכהן כמנכ״ל זמני עד לכניסת מנכ״ל חדש

גת הוא מוותיקי תעשיית הטכנולוגיה הישראלית. הוא היה ממקימי גילת רשתות לווין ויזם סדרתי של כמה חברות היי-טק מצליחות, בהן סטיקספיי ורייסאט. בזכות פועלו ותרומתו הרחבה לתעשייה, הוענק לגת פעמיים פרס ביטחון ישראל.

“בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של יואל, אדם בעל חזון עמוק והכוח המניע מאחורי הקמת והצלחת סטיקספיי״, אמר יואב לייבוביץ, יו״ר משותף וסכמנכ״ל הכספים של סטיקספיי. ״יואל היה שותפי יותר משלושים שנה, ויחסר לי כחבר אישי וכשותף מקצועי ועסקי. יואל היה יזם אמיתי, הקים והרים חברות חדשות, טכנולוגיות ושווקים. נמשיך לקיים את חזונו בסטיקספיי ונוביל את החברה לשלב הבא בשגשוגה וצמיחתה. אנו שולחים את תנחומינו הכנים לאישתו סימונה, ילדיהם, ומשפחותיהם. מחשבותינו ותפילותינו איתם בשעת צער זו”.

סטיקספיי החלה לפני מספר חודשים בתהליך שינוי  בדרג הניהולי, והודיעה על כניסת מנכ״ל חדש ב-26 ביוני 2022. החברה מסרה, כי היא צפויה להודיע על זהות המנכ״ל החדש בתוך כמה שבועות, עם סיום מחויבותו בתפקידו הנוכחי. עד לכניסתו, ישמש לייבוביץ כמנכ״ל זמני.

Veriest Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
ARM Banner

GOLD PARTNERS