חברת Light תשלב את ה- DSP של קיידנס בדור הבא של מערכות ADAS לשם סיוע לנהג

החברות LightTM וקיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) הודיעו היום כי Light שילבה את Tensilica® Vision Q7 DSP של קיידנס בפלטפורמת ClarityTM Depth Perception שלה, אשר מספקת תפיסת עומק ארוכת-טווח ברזולוציה גבוהה, באמצעות מצלמות סטנדרטיות עם מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS). פתרון ה-Tensilica Vision Q7 DSP של קיידנס מספק ל-Light יכולות עיבוד נתונים בזמן אמת, המבטיח שידור ברוחב פס גבוה ושיהוי נמוך של פלט ברזולוציה גבוהה.

Tensilica Vision Q7 DSP של קיידנס מאפשר לפלטפורמת Clarity Depth Perception של Light להפעיל מערכות ADAS מהדור הבא עם ביצועים גבוהים פי 10 ממעבדי CPU מרובעי ליבות

הפתרון של Light מאפשר למכונות לראות טוב יותר מבני אדם בעזרת שתי מצלמות או יותר, כיול חדש ועיבוד אותות ייחודי, והוא מספק איכות עומק חסרת תקדים בכל שדה הראייה של המצלמה. שילוב ה- Tensilica Vision Q7 DSP של קיידנס בפתרון של Light מאפשר עיבוד עומק מהיר עד פי 10 בהשוואה למעבד CPU מרובע ליבות, ומשפר את הדיוק והאמינות בזמן אמת. ה-Vision Q7 DSP ניתן להרחבה וקונפיגורציה והוא מלווה במערך נרחב של ספריות מאופטמות לראייה ממוחשבת, מאיצים אופציונליים וכלי תוכנה המטפלים ביעילות בעומסי עבודה כאלה. חברת Light יישמה את אלגוריתמי תפיסת העומק הקנייניים שלה באמצעות שימוש בפקודות מותאמות אישית, שפותחו בשפת הפיתוח הייעודית TIE – Tensilica Instruction Extension , מה שהביא לשיפור נוסף של פי 4 בביצועים עם חיסכון של פי 3 בשטח/חשמל.

עבור מערכות ADAS, העמידה בדרישות הבטיחות של התקן ISO 26262 בדרגת ASIL-D היא חיונית ביותר. הזמינות של Tensilica Vision Q7 DSP כ-IP מאושר לתקן יחד עם מערכת כלי תוכנה, ספריות, וניהול מערכת ניתוח כשלים יעילה (FMEDA) העומדים בתקן, היוו גורמי מפתח בבחירתה של Light ב-Vision Q7 DSP.

“הפתרון של Light מאפשר למכונות לראות טוב יותר מבני אדם, וחלק מרכזי מכך טמון בעיבוד המידע במהירות המספקת כדי לאפשר למכונה להגיב לעולם הסובב אותה”, אמר דייב גרנאן, מנכ”ל Light.

“Tensilica Vision Q7 DSP של קיידנס מספק לנו יכולות משופרות של עיבוד אותות בהספק נמוך עם שיהוי נמוך, המשלימות את הטכנולוגיה של הפלטפורמה ועוזרות לנו לספק עומק מדויק ואמין עבור מערכות ADAS עתידיות. בנוסף, שילוב IP שעומד בתקן ISO 26262 כמו Tensilica Vision Q7 DSP הוא קריטי בעת תכנון פתרונות לרמת הרכב”.

“Tensilica Vision Q7 DSP ממשיך להיות הסטנדרט דה-פקטו עבור מעבדי ראייה ברוב השווקים כיום, בעודו מספק ביצועים גבוהים במעטפת הדורשת הספק נמוך”, אמר דייוויד גלסקו, סגן נשיא למחקר ופיתוח Tensilica IP בקיידנס. “הגישה החדשנית של Light לתפיסת עומק היא מורכבת למדי, ומצליחה לספק עיבוד בזמן אמת עם דיוק גבוה באמצעות שילוב ה-Vision Q7 DSP בפלטפורמת Clarity Depth Perception שלה. שילוב זה ממחיש את הרבגוניות של Vision Q7 DSP ומחזק את מעמדה של קיידנס בתעשיית הרכב החכם”.

Tensilica Vision Q7 DSP תומך באסטרטגיית Intelligent System DesignTM של קיידנס על ידי תמיכה בהשגת מצוינות בתכנון מערכות על-גבי שבב (SoC). למידע נוסף על Vision Q7 DSP, בקרו באתר: www.cadence.com/go/VisionQ7adas.

ARM Banner
עוד >
Tower logo
Ceva Bluetooth Alif
Avnet ASIC's leading team. Credit - Eyal Toueg
Real Intent Banner

GOLD PARTNERS