קיסייט השיקה נטוורק אנלייזר וקטורי חדש

חברת קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) השיקה נטוורק אנלייזר וקטורי (VNA) ראשון מסוגו לשוק הביניים (Midrange) – Keysight ENA-X – בעל יכולות לספק מדידות מהירות ומדויקות של מדדי ‘גודל וקטור שגיאה’ EVM (ר”ת – Error Vector Magnitude), ואשר מסייע לקצר זמני אפיון ותכנון של רכיבים בכ-50 אחוזים.

המכשיר החדש יאפשר האצה של פיתוח רכיבים ומערכות RF, והוא משלב לראשונה תוכנת ניתוח עיוותי מודולציה (Modulation Distortion) שעד היום שולבה בנטוורק אנלייזרים של קיסייט המיועדים לשוק ה-High End

הביקוש ליכולות העברת מידע מהירות בצירוף עם זמני השהיה קצרים עומדים בבסיס פיתוח הדור בא של מערכות תקשורת אלחוטיות הפועלות בתדרי רדיו (RF). על מנת להבטיח שמשדרים ומקלטים יעמדו בדרישות אלו, דוגמת מגברי הספק (Power Amplifier), הרי שמהנדסי RF צריכים לבצע בדיקת תכנון וביצועים של הרכיבים. ביצוע מדידות רכיבים אלו בתנאים קרובים למציאות יכול לצרוך זמן רב, מצריך שימוש במכשירים מרובים ותהליכי הכנה ארוכים. בנוסף, מדידה מדויקת של EVM, הדרושה היום למרבית המשדרים והמקלטים, מחייבת שימוש במכשיר נטוורק אנלייזר וקטורי בעל ביצועים גבוהים במיוחד.

מכשיר הנטוורק אנלייזר החדש מתוצרת קיסייט מתייחס לאתגרים אלו, והוא מיועד להעניק למהנדסי RF פלטפורמה ייעודית לשוק הביניים, המכילה תוכנה לניתוח עיוותי מודולציה, כולל כיול וקטורי במישור הדקי הרכיב הנבדק. הארכיטקטורה של המכשיר החדש יכולה לבצע בדיקות מרובות בחיבור אחד, המסייעת לפשט את ההכנות לבדיקה, תורמת לביצוע חוזר מהיר של הבדיקות, ומאיצה אותן.

בין היתרונות הנוספים של המכשיר החדש: פתרון אינטגרטיבי – המכשיר כולל אפקונוורטר אינטגרלי, גישה ישירה למקלטים שלו, ותוכנה לניתוח עיוותי מודולציה, שמאפשרת אפיון של מגברי RF תחת צורות אפנון מורכבות ובתדר גבוה של עד 44 גיגה-הרץ (GHz); הכנה פשוטה – המכשיר מצריך כיול אחד, דבר שמאיץ בכ-50 אחוזים את משך העבודה; תוצאות מדויקות – המכשיר מבוסס על רכיבים המיוצרים בטכנולוגיה בלעדית על ידי קיסייט, דבר שמבטיח דיוק מירבי של התוצאות, וזאת ביחס למוצרים אחרים בשוק.

עוד מציינים בקיסייט כי המכשיר הינו ידידותי להפעלה, הוא בעל אותו Look & Feel של כול משפחת הנטוורק אנלייזרים המיוצרים על ידה – כולל תפריטים וכפתורי הפעלה. המוצר החדש מיועד לשימוש על ידי מהנדסי RF בתעשיית התקשורת, סקטור התעופה והלוויינות, יצרניות מעבדים, תעשיות ביטחוניות, אוניברסיטאות, ועוד.

ג’ו ריקרט, סגן נשיא ומנהל כללי, מרכז מצוינות למדידות בתדרים גבוהים, בחברת קיסייט, ציין כי: “בעבר תוכנת ניתוח עיוותי המודולציה שלנו הייתה משולבת בפתרונות הנטוורק אנלייזר מהסדרה האיכותית והיקרה ביותר שלנו מדגם PNA-X. הפתרון החדש, המשלב את התוכנה העוצמתית הזו, מיועד לשוק הביניים, והוא אידיאלי לאפיון ותכנון של מגברי הספק. הרכיבים הבלעדיים המיוצרים על ידי קיסייט, ואשר מוטמעים במכשיר החדש, מספקים הספק מוצא גבוה, טווח דינאמי, דיוק רב ויציבות של המערכת”.

Truechip
עוד >
Ceva Cellular IoT ST
Cadence Logo
Rolling Wireless Autotalks collaboration. Credit - Autotalks
SmartDV Banner

GOLD PARTNERS