Hailo משתפת פעולה עם CVEDIA במטרה להשיק את הדור הבא של פתרונות Edge AI תרמיים בקצה

חברת הסטארט-אפ היילו (Hailo) מתל-אביב, המספקת מעבדי AI למכשירי קצה, הכריזה על שותפות עם CVEDIA, המתמחה בפתרונות לראייה ממוחשבת בקצה הרשת, במטרה להשיק את הדור הבא של פתרונות Edge AI תרמיים בקצה. הפתרונות המשותפים משלבים את המומחיות של CVEDIA בראיה ממוחשבת ובטכנולוגיית נתונים סינתטיים עם מעבד הבינה המלאכותית Hailo-8™ בכדי להציע ללקוחות פתרונות Edge AI תרמיים עתירי ביצועים והניתנים להרחבה עבור קשת רחבה של שווקים ובכללם תעשייה 4.0, ערים חכמות, אבטחה, תחבורה, ועוד.

CVEDIA הבריטית היא חברת הראיה הממוחשבת הראשונה בעולם שעשתה שימוש בנתונים סינתטיים, שעוזרים להתגבר על צווארי בקבוק ומספקים פתרונות Edge AI של הדור הבא. החברה הופכת וידאו לנתונים שניתן לפעול על פיהם, ביישומים קלים לשימוש הממוטבים למכשירי קצה. בין לקוחות החברה 30 מתוך 500 החברות העולמיות ברשימת Global 500 של מגזין פורצ’ן.

השילוב בין מעבד הבינה המלאכותית Hailo-8™ לטכנולוגיית הנתונים הסינתטיים של CVEDIA מציע פתרונות Edge AI תרמיים עתירי ביצועים הניתנים להרחבה

חיישני דימות תרמיים הם קריטיים עבור יישומי אבטחה, מעקב ו-ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), בשל יכולתם לפעול גם בתנאי מזג אוויר קשים ותאורה חלשה, ובו בזמן לספק פחות התראות שווא בסביבות מאתגרות אלה. עם זאת, פיתוח פתרונות AI תרמיים בהיקפים גדולים יכול להיות מאתגר בשל המחסור בנתונים תרמיים שזמינים באופן פומבי לאימון מערכות בינה מלאכותית. מאגר הנתונים הסינתטיים של CVEDIA מצליח לטפל בצווארי הבקבוק הנפוצים דוגמת איסוף, אנוטציה ותיקוף של נתונים, ובו בזמן מאפשר התאמה רחבה ותחזוקה של פתרונות מבוססי מצלמות תרמיות.

מעבד הבינה המלאכותית Hailo-8™, הכולל עד 26 טרה-פעולות בשנייה (TOPS) בהספק טיפוסי של 2.5 וואט, משפר את ביצועי האלגוריתמים לזיהוי עצמים ולמיון עבור אינספור יישומי קצה בתחומי הערים החכמות, התחבורה והאבטחה. הפתרונות המשולבים יהפכו את דגמי ה-AI להרבה יותר קטנים, מה שיאפשר להם לרוץ מהר יותר בלי להתפשר על רמת הדיוק. באופן זה, ייפתרו בעיות גדולות שעומדות בפני מגזרי תעשייה שונים, דוגמת מהירות, אמינות, זמן לשיווק ועלויות ייצור.

“אנחנו שמחים לשתף פעולה עם CVEDIA בכדי להדגים את הפוטנציאל האמיתי של AI למצלמות תרמיות וליישומים שמעבר להן”, אמר לירן בר, סגן נשיא לפיתוח עסקי בHailo-. “שותפות זו מחזקת את המעמד שלנו באנליטיקת ווידיאו ובמגזר האבטחה, ומאפשרת לנו להעמיק את הטיפול בצורך הגובר בטכנולוגיות יעילות ואמינות לעיבוד וידאו באופן מהיר בהרבה, תוך שמירה על פרטיות נתונים. אנחנו מצפים להמשיך לעבוד עם CVEDIA ולהציע את פתרונות עיבוד הקצה חסרי התחרות שלנו לקשת רחבה של יישומים שמשתמשים בדימות תרמי”.

“CVEDIA היא החברה היחידה של ראייה ממוחשבת מקצה לקצה שמאפשרת לחברות לבנות, להרחיב ולתחזק את מוצרי ה-AI שלהם במהירות במגזרים מסחריים וביטחוניים”, אמר אריאן ויינוון, מנכ”ל CVEDIA. “באמצעות השילוב עם מעבד ה-AI עתירי הביצועים של היילו, אנחנו יכולים לספק פתרונות AI ברמה גבוהה ביותר של יעילות הספק, סקלביליות ובטיחות, עבור עידן חדש של מצלמות חכמות”.

Hailo-8™ מספק ביצועים חסרי תקדים למכשירי קצה. המודולים בנויים בארכיטקטורה חדשנית שמאפשרת למכשירי קצה להריץ יישומים מתוחכמים של למידה עמוקה, שבעבר יכלו לרוץ רק על גבי ענן מחשוב. המבנה המתקדם של Hailo-8 מניב ביצועים משופרים, צריכת הספק נמוכה יותר ושיהוי (latency) מזערי, המאפשרים רמה גבוהה יותר של פרטיות ואמינות במכשירים חכמים הפועלים בקצה הרשת.

פתרון האבטחה ההיקפי התרמי של CVEDIA פועל במהירות של 55 פריימים לשנייה (FPS) על גבי מעבד הבינה המלאכותית  Hailo-8™, ומספק קצב FPS מהיר יותר פי 20 ביחס לפתרונות מובילים מבוססי GPU. הפתרון מציע שיהוי של 18.5 מילי-שניות, צריכת הספק נמוכה של 1.8 ואט בלבד, ורמה מזערית של איבוד דיוק. CVEDIA והיילו יציגו את הפתרון המשותף בתערוכת ISC West בלאס וגאס, ב-23-25 במרץ.

ההכרזה על שיתוף הפעולה החדש מצטרפת לשורת הכרזות על שיתופי פעולה נוספים של היילו בשנתיים האחרונות, וביניהם הסכמי הפצה ושיתופי פעולה עם NXP ההולנדית, Macnica מיפן, KFAI מצפון אמריקה, Lanner, VeCow, AEON, NEXCOM ו-AITg מטייוואן, MicroSys Electronics ו-Kontron מגרמניה, Variscite מישראל וכן הסכמים עם Imaging Leopard ו-Socionext.

(קרדיט תמונה: Hailo)

Flex Logix Banner
עוד >
CEVA rebrand
Nova Logo
AMIQ Banner

GOLD PARTNERS