ממשיכה לצמוח – מורן דורי מונתה לסמנכ”לית משאבי אנוש של חברת הסטארט-אפ Hailo

חברת הסטארט-אפ היילו (Hailo) מתל-אביב, המספקת מעבדי AI למכשירי קצה, הודיעה על מינויה של מורן דורי לסמנכ”לית משאבי האנוש של החברה.

למורן ניסיון של כ-15 שנים בעולמות ה-HR בסקטור ההייטק. בין השנים 2008 -2011 כיהנה מורן במספר תפקידים במחלקת משאבי האנוש של קוואלקום ישראל במת”מ חיפה. הבולטים בהם היו תפקידי הובלה של HRBP (HR Business Partner) של שתי הקבוצות ההנדסה הגדולות בחיפה, שתיהן קבוצות מעורבות של מהנדסי חומרה, תוכנה, אלגוריתמים, ארכיטקטורה ועוד האחראים לשלבי הפרה והפוסט סיליקון.

Moran Dori - Hailo VP HR

בתפקידה האחרון כסמנכ”לית משאבי אנוש של ג’יי. פי. מורגן ישראל ניהלה מורן את מחלקת משאבי האנוש של שני משרדי החברה בישראל: בנק ההשקעות בתל אביב ומשרד הפיתוח בהרצליה.

למורן תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, השלימה לימודי תעודה בהנחיית קבוצות מאוניברסיטת חיפה, לימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב וקואצ’ינג מהטכניון.

מורן דורי נשואה לנמרוד (עובד הייטק) ואמא לארבעה: זוהר (9), שחר (6) ברק ואור (בני תשעה חודשים).

אור דנון, מייסד משותף ומנכ”ל Hailo: “הידע והניסיון של מורן במגזר ההיי-טק ובמגזר השבבים בפרט יסייעו לנו להתמודד עם הצמיחה המואצת שאנו חווים בעקבות גיוס ההון האחרון, הכניסה לייצור סדרתי של מעבדי הבינה המלאכותית שלנו למכשירי קצה והשותפויות האסטרטגיות שאנו חותמים בימים אלה. כל אלה כרוכים בגיוס עשרות מפתחים ומפתחות נוספים ובבנייה נכונה של החברה קדימה כארגון שאנשים גאים ונהנים לעבוד בו”.

(קרדיט תמונות: היילו)

SmartDV Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
micro control HPB-5C

GOLD PARTNERS