ביצועים חסרי תקדים – מעבד ה-AI של Hailo הוטמע בפלטפורמות החדשות של AAEON

חברת הסטארט-אפ היילו (Hailo) מתל-אביב, המספקת מעבד AI למכשירי קצה, הודיעה היום על שיתוף פעולה עם UP Bridge the Gap, מותג של חברת AAEON , יצרנית פתרונות חומרה בקצה. שיתוף הפעולה יעזור ללקוחות השונים להתמודד עם הביקוש הגובר ליכולות עיבוד הדור הבא של יישומי AI במכשירי קצה. פלטפורמות UP Bridge the Gap העדכניות ביותר תואמות למודול ה-AI מדגם Hailo-8 M.2 המציע ביצועי בינה מלאכותית חסרי תקדים עם צריכת הספק של רק 2.5 וואט בממוצע.

פלטפורמות UP Bridge the Gap העדכניות ביותר של AAEON  מוצעות כעת עם מעבד ה-AI המתקדם מדגם Hailo-8 ומציעות ביצועים חסרי תקדים עבור מכשירי קצה למגוון תעשיות

AAEON, שנוסדה בשנת 1992 בטאיוואן, היא אחת החברות המובילות בעולם בתכנון וייצור של מכשירי IoT לתעשייה ופתרונות AI למכשירי קצה. בשנת 2015 השיקה החברה מותג אירופי בשם UP Bridge the Gap.

מחשוב במכשירי קצה דורש עומסי עבודה הולכים וגוברים עבור יישומי ראייה ממוחשבת ויישומים נוספים של בינה מלאכותית ועל כן גוברת החשיבות של העברת עיבוד הלמידה עמוקה מהענן למכשירי הקצה. הרצת יישומי AI במכשירי קצה מבטיחה יכולת היסק בזמן אמת, פרטיות נתונים ושיהוי נמוך בתחומים כמו ערים חכמות, קמעונאות חכמה, תעשייה 4.0 ויישומים רבים נוספים בשווקים מגוונים.

פלטפורמות UP Bridge the Gap של AAEON משלבות עתה את מעבדי אינטל החדשים ביותר יחד מודול Hailo-8 AI ומגבירות את קצב עיבודי ההיסק והביצוע של יישומי AI במכשיר עצמו. הקצאה מחודשת של משאבי מחשוב עבור משימות מבוססות AI ממעבדי CPU/GPU ליחידת עיבוד הנוירונים (NPU) של Hailo-8 מספקת גמישות גדולה יותר ואפשרויות נוספות ליישומים שרצים בנקודות קצה. מודול Hailo-8 M.2 AI פועל בקצב עיבוד של 26 טרה פעולות לשנייה (TOPS) ובהספק ממוצע שובר שיאים של 2.5 וואט. המאפיינים הללו מאפשרים למפתחים להריץ יישומים מתוחכמים של למידה עמוקה וראייה ממוחשבת במכשירי קצה, תוך שמירה על צריכת הספק מזערית.

“שיתוף הפעולה עם היילו מסייע ללקוחות שלנו לממש את הביקוש הגובר להרצת יישומי AI במהירות וביעילות במכשירי קצה”, מסר אוואן ואיי (Owen Wei), מנהל פיתוח עסקי ב-AAEON. “AAEON מחויבת לספק ללקוחות ביצועים יוצאי דופן עבור הצרכים העסקיים השוטפים שלהם. היילו מסייעת לנו להעשיר את ההיצע שלנו ומאפשרת עתיד חדש המונע על ידי מכשירי קצה”.

“ארגונים דורשים כיום פתרונות עוצמתיים, מגוונים, תגובתיים ומאובטחים יותר. בינה מלאכותית במכשירי קצה היא המפתח להתמודדות עם הביקושים הללו”, מסר לירן בר, סמנכ”ל פיתוח עסקי ב-Hailo. “אנו גאים לעבוד עםAAEON  כדי לאפשר עידן חדש של מחשוב קצה באמצעות פתרונות עיבוד ללא תחרות בנקודות הקצה שאנו מציעים ללקוחות במגוון תעשיות”.

ההכרזה על שיתוף הפעולה החדש מצטרפת לשורת הכרזות על שיתופי פעולה נוספים של היילו בשנה האחרונה, וביניהם הסכמי הפצה ושיתופי פעולה עם NXP ההולנדית, Macnica מיפן, KFAI מצפון אמריקה, Lanner ו-VeCow מטייוואן, MicroSys Electronics ו-Kontron מגרמניה, Variscite מישראל וכן הסכמים עם Imaging Leopard ו-Socionext.

Veriest Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Silicon Creations banner

GOLD PARTNERS