אמזה תספק לענקית המחשבים דל חיישן חזותי חכם שישולב בלפטופים חדשים

אמזה (Emza Visual Sensing), המפתחת טכנולוגיות חישה חזותיות מבוססות בינה מלאכותית, הודיעה כי חיישן ה-WiseEye שפיתחה ישולב בלפטופים החדשים של ענקית המחשבים דל – בסדרות Latitude, Inspiron, ו-Precision. חיישן חכם זה, המתאפיין בגודלו הזעיר, במחירו ובצריכת הספק נמוכה במיוחד, מאפשר הוספת יכולות בינה מלאכותית ללפטופים לצורך יישומי פרטיות ואבטחה מתקדמים, שיפור חיי הסוללה וחווית המשתמש על ידי מודעות סביבתית תוך זיהוי חזותי של תנועות גוף ופנים.

יאפשר יישומי זיהוי ואבטחה מתקדמים בסדרות הפופולאריות Latitude, Inspiron ו-Precision

החיישן של אמזה כולל אלגוריתמים מבוססי בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת התורמים לניהול צריכת הספק יעילה יותר של המחשב ולהארכת חיי הסוללה. כך למשל, הפעלה וכיבוי מהיר של המחשב תלויים בצפיית המשתמש במסך. לאבטחה מוגברת ושמירה על הפרטיות, המסך מיטשטש אוטומטית במקרה ואדם שני צופה במידע רגיש תוך שליחת התראת פרטיות למשתמש.

שילוב מהיר ופשוט

״חיישן ה-WiseEye של אמזה תוכנן במיוחד לשילוב פשוט ומהיר במצלמה של כל לפטופ״, אמר מנהל טכנולוגיות החישה של דל, קארון רדי. ״גמישות זו היא נכס משמעותי לדל, ומאפשרת לנו להציע יישומי זיהוי יעילים במגוון מוצרים. החיישן החזותי החכם מאפשר גם הוספת יישומים עם ערך מוסף ללקוחותינו בכל הקשור לשמירת פרטיות, אבטחה וחיי סוללה – במיוחד בסביבת העבודה ההיברידית של היום״.

מנכ״ל אמזה, יורם זילברברג, הוסיף: ״החיישן החזותי החכם שלנו תוכנן לשילוב מהיר ופשוט במכשירי קצה, ומאפשר הוספת יישומים חיוניים מבוססי בינה חזותית. יכולת הזיהוי החכמה מתאפשרת תוך צריכת הספק נמוכה במיוחד, ומתאימה גם למכשירים זעירים הודות לשטח החומרה הקטן המאפיין את החיישן. אנו שמחים על החלטת דל לשלב את החיישן החזותי שפיתחנו בלפטופים שלה ולספק יישומים חכמים חדשים המשפרים את חווית השימוש של לקוחותיה״.

Tektronix Banner
עוד >
CEVA rebrand
Nova Logo
Mixel Banner

GOLD PARTNERS