סיוה תשתף פעולה עם ARM בשוק תשתיות דור 5 ותקשורת לוויינית

סיוה (נאסד”ק: CEVA), המספקת טכנולוגיות קישוריות, חישה ובינה מלאכותית למכשירי קצה חכמים, דיווחה היום על הצטרפותה ל-ARM Total Design, מערך שיתופי הפעולה של ARM. שיתוף הפעולה יאפשר ללקוחות שתי החברות לקצר תהליכי פיתוח של שבבי דור 5 המיועדים לתחנות בסיס סלולריות ותקשורת לוויינית – באמצעות שימוש בפלטפורמת העיבוד Neoverse של ARM ובפלטפורמת דור 5 לתשתיות תקשורת PentaG-RAN של סיוה.

קיצור תהליך הפיתוח

שילוב פלטפורמת הקישוריות הסלולרית PentaG-RAN של סיוה עם פלטפורמת Neoverse של ARM יאפשר פיתוח יעיל יותר של שבבים ליישומי דור 5 מורכבים, תוך הפחתה משמעותית בזמני ועלויות הפיתוח.

״ ARM Total Designמאפשרת שיתופי פעולה על בסיס פלטפורמת העיבוד Neoverse, ומספקת לחברות שבבים סביבת פיתוח חדשנית והתאמת החומרה לכל יישום״, אמר סגן-נשיא בקו מוצרי התשתית של ARM, אדי ראמירז. ״סיוה מביאה התמחות ייחודית בעיבוד תקשורת סלולרית, ולקוחותינו המשותפים ייהנו משיתוף פעולה זה להאצת תכנוני שבבים ומערכי שבבים בדור 5 תוך הפחתת הסיכון ועלויות הפיתוח״.

מנהל חטיבת הסלולר בסיוה, גיא קשת, הוסיף: ״כספקית טכנולוגיות הקנין הרוחני המובילה בתחום הקישוריות האלחוטית, ההצטרפות ל-ARM Total Design מספקת ללקוחותינו המשותפים נתיב פשוט יותר לפיתוח שבבי דור 5 מתקדמים. פלטפורמת העיבוד Neoverse בשילוב עם פלטפורמת PentaG-RAN של סיוה, מפחיתה את חסמי הכניסה הגבוהים הנדרשים לפיתוח שבבי דור 5 ליישומים כמו תחנות בסיס סלולריות ותקשורת לווינית״.

למידע נוסף הנוגע ל- PentaG-RAN

Mixel Banner
עוד >
Tower logo
Ceva Bluetooth Alif
Avnet ASIC's leading team. Credit - Eyal Toueg
TCI Banner

GOLD PARTNERS