סיוה ממנה את אירי טרשנסקי למנהל אסטרטגיה ראשי

ספקית טכנולוגיות הקישוריות האלחוטית והחישה החכמה סיוה (נאסד”ק: CEVA) הודיעה היום על מינויו של אירי טרשנסקי לתפקיד מנהל אסטרטגיה ראשי (CSO), שידווח למנכ״ל החברה, אמיר פנוש. במסגרת תפקידו, יהיה אחראי על קידום אסטרטגיית הצמיחה, הפיתוח הארגוני והשיווק של סיוה.

טרשנסקי, בכיר לשעבר ב- GlobalFoundries, יוביל את אסטרטגיית הצמיחה, הפיתוח הארגוני והשיווק של סיוה

בתפקידו האחרון, שימש טרשנסקי כסגן-נשיא ומנהל פעילות מרכז הנתונים ב-GlobalFoundries האמריקאית, מיצרניות השבבים הגדולות בעולם – שם היה שותף להשגת צמיחה משמעותית בהכנסות וברווחיות והבטחת חוזים ארוכי טווח בהיקף של מיליארדי דולרים. הוא גם הוביל את תהליך התווית האסטרטגיה של GlobalFoundries ואת צוות הפיתוח הארגוני. לפני כן, שימש כסגן-נשיא בכיר לפיתוח מוצרים ב-Hitachi Vantara, והיה אחראי על התוויית ומימוש אסטרטגיית המוצרים והשגת שיתופי פעולה מרכזיים. בנוסף, מילא טרשנסקי תפקידים בכירים בסמסונג סמיקונדקטור, מארוול וסנדיסק. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים ממכללת באבסון ותואר ראשון מהבינתחומי בהרצליה.

מנכ״ל סיוה, אמיר פנוש, אמר: ״אירי מתמחה באסטרטגיה תאגידית, שיווק ופיתוח עסקי ומביא עמו תוצאות מרשימות. הניסיון והידע שצבר ב-20 שנה בתעשיית השבבים יהיו חיוניים בהגדרת האסטרטגיה העתידית של החברה ויסייעו במימוש צמיחה ארוכת טווח״.

אירי טרשנסקי הוסיף: ״אני שמח להצטרף לסיוה לצד אמיר והצוות הניהולי. סיוה בנתה מעמד מרשים כשותפה מהימנה של חברות שבבים ויצרניות בתחומי הקישוריות האלחוטית, החישה ותוכנות מתקדמות. על בסיס הצלחה זו, אסייע בהתרחבות החברה לשווקים נוספים ובניצול הזדמנויות צמיחה שיציפו ערך לבעלי המניות״.

Micro Control Banner
עוד >
CEVA rebrand
Nova Logo
Flex Logix Banner

GOLD PARTNERS