קיידנס מביאה את ארכיטקטורת Tensilica HiFi DSP למערכת Dolby Atmos לרכב

קיידנס דיזיין סיסטמס הודיעה כי מעתה תתמוך Cadence® Tensilica® HiFi DSP  IP  במערכת Dolby Atmos לרכב. בכך הופכת מערכת ה -IP DSP של קיידנס לראשונה עם יכולת זאת.

Tensilica HiFi DSP  בעל רמת הצריכה האנרגטית הנמוכה והביצועים הגבוהים,  מאפשר לספקי מערכות-על-שבב (SoC) להציע ליצרני OEM לרכב ולספקי Tier 1 , יישום חסכוני יותר באנרגיה מבלי להשפיע על חוויית השמע. כעת, מציעה מערכת Dolby Atmos לנהגים ולנוסעים, את עתיד מערכות הבידור ברכב,  עם יכולות שמע טובות יותר, בהירות והפרדת צלילים. חווית הבידור נוצרת ונשמעת בדיוק כפי שהאמן התכוון.

HiFi DSP הוא ה – IP DSP הראשון התומך ב- Dolby Atmos למכוניות, ומשפר את חוויית הצליל במערכות הבידור

“אנו נלהבים מהאפשרות למקסם עבור הצרכנים את חווית Dolby Atmos ומוזיקה היא היבט חשוב בחווית השהייה ברכב”, אמר אנדריאס אהרט, מנהל תחום הרכב במעבדות דולבי. ” דולבי היא שותפה ותיקה של קיידנס, והפעלת Dolby Atmos על גבי Tensilica HiFi DSP הפופולרית, מאפשרת ל-OEMs ולמשתמשים למטב את חוויית המידע והבידור שלהם בכלי הרכב.”

“ה- Tensilica HiFi DSP הוא ה- DSP האודיו הנפוץ ביותר בשוק. ה- DSPs  HiFi מורשה על ידי 19 מתוך עשרים חברות הסמי-קונדקטורס המובילות,  עם משלוחים בהיקף של יותר מ-1.5 מיליארד ליבות HiFi DSP בשנה.  תוך שיתוף פעולה עם דולבי,  הבאנו את טכנולוגיית דולבי למיליארדי מכשירים לאורך השנים, כולל לטלוויזיית Dolby Atmos הראשונה אי פעם”, אמרה ייפנג ליו, מנהלת השיווק של קבוצת Tensilica  audio/voice IP  בקיידנס. “טכנולוגיית חוויית הרכב של דולבי על Tensilica HiFi DSPs מאפשרת ללקוחותינו לספק לשוק מערכת Dolby Atmos  לרכב, עם ביצועים גבוהים במיוחד ויעילות אנרגטית.”

לקיידנס יותר מ-180  שותפים בעולם האודיו, החל מענקיות תעשייה כמו דולבי ועד  חברות אחרות המספקות תוכנה בעלת היתוך חיישנים חדשני, זמינה, ובעלת צליל משופר והפחתת רעשים. יותר מ-300 חבילות תוכנה לשמע, קול ודיבור הועברו לארכיטקטורת Tensilica HiFi DSP, המאפשרת ללקוחות להתחיל לעבוד במהירות ולצייד בקלות את התוכנה הקניינית שלהם עם ביצועים זהים או גבוהים יותר, בדומה לפתרונות DSP אחרים.

קרדיט תמונה – קיידנס

exostiv labs Feb 2024 Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Truechip

GOLD PARTNERS