קיידנס מחוללת מהפכה בתחום תכנון המערכת עם Optimality Explorer עבור אופטימיזציה מבוססת AI

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) מציגה את Optimality™ Intelligent System Explorer, המאפשר ניתוח ואופטימיזציה רב-תחומית של מערכות אלקטרוניות. לאחר שהובילה מהפכה בתחום הסימולציה עם מספר מוצרים המאפשרים ביצועים ודיוק פורצי דרך, קיידנס התמקדה בתחום האופטימיזציה – כשהציגה תחילה את Cerebrus™ Intelligent Chip Explorer, וכעת גם את Optimality Explorer.

הטכנולוגיה פורצת הדרך מספקת עיצובים אופטימליים במהירות הגבוהה בממוצע פי 10 משיטות מסורתיות

Optimality Explorer מספק עיצובים אופטימליים במהירות הגבוהה בממוצע פי 10 משיטות ידניות מסורתיות, ואפילו פי 100 בתכנונים מסוימים. זאת, הודות למינוף טכנולוגיית AI הדומה לזו שבה נעשה שימוש ב-Cadence Cerebrus להשגת תוצאות פורצות דרך. Optimality Explorer מוסיף לחזק את עמדתה של קיידנס כמובילה בניתוח המערכת עם פתרון ראשון מסוגו בתעשייה, המאפשר ניתוח ואופטימיזציה רב-תחומית ומבוססת AI של מערכות מולטי-פיזיות.

Clarity™ 3D Solver לניתוח אלקטרומגנטי תלת ממדי, וטכנולוגיות Sigrity™ X לניתוחי שלמות אותות (SI) ושלמות הספק (PI) במהירות גבוהה, הם מוצרי התוכנה הראשונים של קיידנס לניתוח מערכות מולטי-פיזיות, אשר אימצו את Optimality Explorer. בעזרתו, הם יכולים לשפר משמעותית את הפרודוקטיביות והיעילות של מתכנני מערכות, הודות לאפשרות לחקור את כל מרחב התכנון ולהתכנס במהירות וביעילות לעיצוב האופטימלי.

“במשך שנים, אופטימיזציה ברמת המערכת הייתה מאוד לא יעילה בהתבסס על זרימת עבודה אינטנסיבית של תכנון/אב-טיפוס/בדיקה/עדכון, ובסופו של דבר ייצור”, אמר בן גו, סגן נשיא למו”פ בחטיבת ניתוח מערכות מולטי-פיזיות בקיידנס. “עם יכולת הניתוח והאופטימיזציה הרב-תחומית של Optimality Explorer, ניתן כעת לבצע אופטימיזציה ברמת המערכת –  מה-IC ועד האריזה, המעגל המודפס (PCB) והמערכת – בשבריר מהזמן וברמת הדיוק של קיידנס שהפכה זה מכבר לסטנדרט הזהב בתחום”.

ארון יאנג והווארד ין, Design Directors בחברת MediaTek: “MediaTek מובילה בתכנוני טכנולוגיה של SerDes. השימוש ב-Optimality Explorer וב-Clarity 3D Solver של קיידנס אפשר לנו לשפר ב-75% את הביצועים בפרויקט ה-112G PAM4 SerDes האחרון שלנו. מדדים חשובים כמו ההחזר האופטימלי, אובדן ההחדרה וצורות הגל TDR, נקבעו במהירות וביעילות רבה הודות לאופטימיזציה פורצת הדרך ומבוססת ה-AI של קיידנס, אשר הגבירה את הפרודוקטיביות של צוות התכנון ובסופו של דבר את הצלחת המוצר הסופי”.

מידע נוסף על Optimality Explorer ניתן למצוא כאן: www.cadence.com/go/optimality.

Cadence Banner
עוד >
Ceva Cellular IoT ST
Cadence Logo
Rolling Wireless Autotalks collaboration. Credit - Autotalks
Real Intent Banner

GOLD PARTNERS