קיידנס משיקה משפחה חדשה של בקרי את’רנט המאפשרים פתרון שלם למהירות גבוהה

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) מציגה את משפחת Cadence® High-Speed Ethernet Controller IP, המאפשרת פתרון שלם לתת-מערכות Ethernet במהירות של עד 800G בשילוב עם פתרונות Cadence SerDes PHY IP בצמתים מתקדמים.

משפחה הבקרים החדשה, Cadence® High-Speed Ethernet Controller IP, משלימה את היכולות האנלוגיות של SerDes PHY ויחד הן יוצרות פתרון שלם לתת-מערכות את’רנט במהירות של עד 800G

משפחת ה-Ethernet Controller IP החדשה תוכננה ל-PPA אופטימלי כדי למקסם את היחס בין שטח הסיליקון, הביצועים וצריכת החשמל. היא מרחיבה את פורטפוליו ה-Ethernet Controller IP של קיידנס, ומתאימה באופן מיוחד למגוון יישומי Ethernet בדור הבא של הענן, בינה מלאכותית ולמידת מכונה (AI/ML), ותשתיות 5G.

משפחת הבקרים החדשה תומכת ברוחבי פס מצטברים שונים – עבור 100G, 200G, 400G ו-800G Ethernet – ומציעה את היכולות הבאות:

  • תמיכה בפתרונות ערוץ Ethernet יחיד או רב-ערוצי, ועמידה בדרישות התקנים של IEEE 802.3 ו- Ethernet Technology Consortium.
  • ה-IP מספק בקר (MAC), שכבת משנה לקידוד פיזי (PCS), תיקון שגיאות קדימה (FEC) והצמדת מדיום פיזי (PMA) עבור ארכיטקטורה מלאה.
  • תמיכה אינטגרטיבית ב-FEC, הכוללת RS(528,514), RS(544,514), Firecode ו-Low Latency RS FEC של Ethernet Technology Consortium, מעניקה ללקוחות את הגמישות לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבור דרישות היישומים שלהם.בשילוב עם 112G/56G IP המובילים של קיידנס ושאר ה-Ethernet SerDes PHY IP של החברה, קיידנס מספקת כעת פתרון שלם לתת-מערכות עם PHY ו-controller משולבים, המאפשרים ללקוחות להקל על האינטגרציה ולייעל את תכנוני ה-SoC שלהם. תת-המערכות המשולבות מספקות PPA אופטימלי, לאחר שעבדו בהצלחה ביישומים של לקוחות AI/ML.

“הביקוש העצום לרוחב פס עבור יישומי ענן, AI/ML ו-5G הניע את ההתפתחות של פרוטוקולי Ethernet והאיץ את  קצב האימוץ של 800G”, אמר רישי צ’ו, סגן נשיא בחטיבת ה-IP בקיידנס. “קיידנס ממשיכה להשקיע ב-IP של תכנון וממשק, אשר עונה על הדרישות המתפתחות במהירות של לקוחותינו. הפתרונות לתת-מערכות Ethernet במהירות גבוהה של קיידנס, עם PHY הטוב מסוגו ו-controller IP עשירים בתכונות, מחזקים את המנהיגות שלנו עם פורטפוליו IP בעל ביצועים גבוהים.”

למידע נוסף בקרו באתר: www.cadence.com/go/hsethernetcontroller

Micro Control Banner
עוד >
Cadence Logo
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Altair new office Israel
Truechip

GOLD PARTNERS