קיידנס הצטרפה כשותפה טכנולוגית רשמית לקבוצת הפורמולה 1 מקלארן בהסכם רב-שנתי

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) הודיעה כי הפכה לשותפה טכנולוגית רשמית של צוות הפורמולה 1 של מקלארן. במסגרת שותפות רב-שנתית בין החברות, קבוצת מקלארן תקבל גישה לתוכנת Fidelity™ CFD של קיידנס, המספקת כלים חדשניים לחיזוי אווירודינמי שיכולים לעזור לצוות מקלארן להאיץ את דרכו לעבר הניצחון.

קבוצת מקלארן תשתמש בתוכנת ה-CFD החדשנית של קיידנס לניתוח מהיר יותר של תכנונים אופטימליים ברמת אמינות חסרת תקדים

בענף המרוצים, אפילו הפחתה של שבריר שנייה בכל הקפה של המסלול יכולה לעשות את כל ההבדל בין הפסד לניצחון. מקלארן תשתמש בתוכנת Fidelity CFD של קיידנס, חבילה מקיפה של פתרונות דינמיקה נוזלית חישובית (CFD), כדי לחקור את זרימת האוויר סביב המכונית. הצוות של מקלארן ימנף גם את מומחיות התוכנה החישובית של קיידנס כדי להתמודד עם פרוייקטי תכנון הדורשים דיוק וכוח מחשוב מתקדם.

“אנו שמחים לצרף את קיידנס למשפחת מקלארן רייסינג. קיידנס היא מובילה טכנולוגית שמתעדפת חדשנות. טכנולוגיות ה-CFD והאלקטרוניקה המתקדמת שלה ישמשו כנכס חשוב וימלאו תפקיד מכריע בפעולות התכנון שלנו. אנו מצפים לשיתוף פעולה מהיר שיתמוך במאמץ התמידי שלנו להגביר את הביצועים על המסלול. מרוץ הגרנד פרי של מונקו הנו אירוע פנטסטי להשקת השותפות שלנו, ואנו שמחים שקיידנס תצטרף למותג שלנו על פני סדרת מרוצים על רכבי Arrow McLaren SP לקראת מרוץ ה- Indy 500,” אמר מאט דנינגטון, מנהל שותפויות בקבוצת מקלארן רייסינג.

“כחלק ממשפחת מקלארן רייסינג, אנו מביאים את תוכנת Fidelity CFD שלנו לצוות המרוצים ותומכים במרדף המתמשך שלהם לשיפור הביצועים. נשתף פעולה עם מקלארן כדי לדחוף ולקדם חדשנות ללא הרף. אנו מצפים לשותפות רב-שנתית שבמהלכה נשיג יחד אבני דרך שיציבו את הצוות על הדרך לניצחון”, אמר קיי.טי מור, סגן נשיא לשיווק תאגידי, קיידנס.

מידע נוסף על Fidelity CFD ניתן למצוא כאן: www.cadence.com/go/fidelitycfdf1.

Cadence Banner
עוד >
Cadence Logo
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Andes Technology

GOLD PARTNERS