קיידנס משיקה את Xcelium Apps – סדרת אפליקציות להאצת תהליכי וריפיקציה בתכנון מערכות לתחומי האוטומוטיב, מובייל ו-Hyperscale

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) מציגה את Xcelium Apps, מקבץ טכנולוגיות ייעודיות המיושמות באופן אינטגרלי על גבי ליבת הסימולטור XceliumTM Logic, ומאפשרות לצוותי פיתוח בתחומי אוטומוטיב, מובייל ו-Hyperscale להשיג את ביצועי הווריפיקציה הטובים ביותר. באמצעות צירופים שונים של אפליקציות Xcelium, לקוחות יכולים לשפר את תפוקת הרגרסיה עד פי עשרה.

האפליקציות מתואמות באופן מלא עם הסימולטור Xcelium Logic של קיידנס ומאפשרות עמידה בצרכים ייחודיים וביצועי וריפיקציה מיטביים

סדרת Xcelium Apps החדשה כוללת את האפליקציות הבאות:

• Machine Learning: אפליקציית ML של Xcelium מאפשרת לצמצם את זמני הרגרסיה באמצעות למידה מהרצות רגרסיה קודמות. האפליקציה מנחה את ליבת הרנדומיזציה של Xcelium אם לפעול להשגת אותו כיסוי בהרבה פחות מחזורי סימולציה, או לאתר יותר באגים תוך מיקוד בנקודות ספציפיות.

• Mixed Signal: אפליקציית DMS (Digital Mixed-Signal) של Xcelium מאפשרת סימולציה משולבת עם הסימולציה האנלוגית של Cadence Spectre® SPICE. כמו כן היא מאפשרת סימולציה מתקדמת המבוססת על מודל SystemVerilog Real Number.

• Multi Core: אפליקציית MC (Multi-Core) של Xcelium מפחיתה משמעותית את זמן ההרצה בבדיקות ממושכות בעצימות גבוהה, באמצעות הרצות סימולטניות על ליבת Xcelium, למשל בסימולציות design for test (DFT) ברמת ה-gate.

• Safety: אפליקציית הבטיחות של Xcelium מאפשרת הרצה סדרתית וסימולטנית של סימולציות לאיתור תקלות. שילוב אפליקציה זו עם מנגנון אימות הבטיחות המלא של קיידנס – המורכב מ-JasperTM Safety, vManagerTM Safety ומ- MidasTM Safety Planner – מאפשר את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לעמידה בתקן ISO 26262.

• Power Playback: אפליקציית PowerPlayback של Xcelium מאפשרת הרצה חוזרת מקבילית ומאסיבית של waveforms שנקלטו באמצעות אמולציה של Palladium® והפיכתם לרשימה מפורטת ומדויקת להערכת מתח ותקלות עבור תכנוני SoC עם מיליארדי gates.

• X-Pessimism Removal: אפליקציית XPR (X-Pessimism Removal) של Xcelium מקצרת את זמני האיתור של באגים באמצעות אלגוריתמים מתקדמים שהופכים את ההתפשטות של ערכי “X” בסימולציה למדויקת יותר.

“אפליקציות Xcelium הן השלב הבא באבולוציה של ביצועי סימולציה לוגית”, אומר פול קנינגהאם, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת System & Verification בקיידנס. “הן מספקות טכנולוגיות ייעודיות ומבוססות-תחום להשגת ביצועי האימות הטובים ביותר בתכנוני SoC מודרניים, הן ברמת ה-IP והן ברמת השבב המלא”.

יי-וואי הואנג, סגן נשיא, Realtek: “אפליקציית Xcelium PowerPlayback החדשה של קיידנס עוזרת לצוות שלנו לחשב במדויק את צריכת החשמל בשלבים המוקדמים של התכנון. אפליקציות Xcelium Apps החדשות, כולל אפליקציית PowerPlayback, מאפשרות לנו להתאים את סימולטור Xcelium Logic לצורכי הווריפיקציה הייחודיים שלנו, וכך לעמוד בהצלחה ביעדים אגרסיביים של זמני הגעה לשוק”.

למידע נוסף  : http://www.cadence.com/go/XceliumApps

Silicon Creations banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Real Intent Banner

GOLD PARTNERS