קיידנס משיקה את פתרון Cadence Certus החדש – מספק בו-זמנית אופטימיזציה ו- Signoff

קיידנס דיזיין סיסטמס (נאסד”ק: CDNS) הודיעה על השקת פתרון Cadence Certus Closure החדש, אשר מאפשר להתמודד עם אתגרי הגודל ומורכבות התכנון הגדלים והולכים ברמת השבב. פתרון  Cadence Certus הופך לאוטומטי ומאיץ את סגירת מחזור התכנון המלא, מפרק זמן של מספר שבועות ללילה אחד – החל מאופטימיזציה של  signoff, דרך ניתוב וניתוח תזמון סטטי (STA) .  הפתרון תומך בפרויקטים הגדולים ביותר של תכנון שבבים, תוך שיפור משמעותי של הפרודוקטיביות בשיעור של עד פי 10 לעומת המתודולוגיות הנוכחיות.

Cadence Certus מקל על צווארי הבקבוק והמורכבויות של סגירת תכנון ה-signoff, שכרוכים בפיתוח יישומים כמו מחשוב בקנה מידה גדול (hyperscale computing), תקשורת 5G, מובייל ואוטומוטיב.  לפני השקת Cadence Certus, סגירה של שבב מלא כללה תהליכים ידניים מייגעים של ניתוח תזמון סטטי, אופטימיזציה ו-signoff , אשר לקח למתכננים חודשים לסגור.

הפתרון החדש  מספק  סביבה  אוטומטית לחלוטין המאפשרת אופטימיזציה  ו-signoff מעולים. אופטימיזציה בו-זמנית של שבב מלא מתאפשרת באמצעות מנוע המשותף עם Implementation System Innovus™ של קיידנס ופתרון  ה-Tempus™ Timing Signoff, המבטל את העבודה הידנית תוך מתן אפשרות למתכננים לבצע החלטות אופטימיזציה ו- signoffמהירות.  יתר על כן, בשילוב עם  יכולות נוספות של ™Cadence Cerebrus, מתכננים יכולים לחוות שיפורים נוספים בפרודוקטיביות מרמת הבלוק ועד לסגירת signoff של שבב מלא.

Cadence Certus מספק את היתרונות הבאים:

  • ארכיטקטורה היררכית חדשנית:  אידיאלית לביצועים בענן  ופועלת הן בסביבת ענן והן בסביבת מחשוב פנימית.
  • Incremental Signoff: מספק שחזור גמיש והחלפה רק של חלקים שהשתנו בתכנון, ובכך מאיץ עוד יותר את ה-signoff הסופי.
  • פרודוקטיביות הנדסית:  מימוש אוטומטי לחלוטין מפחית את הצורך באיטרציות מרובות וממושכות בין צוותים מרובים, ומאפשר זמן יציאה מהיר יותר לשוק
  • ממשק SmartHub: ממשק משתמש גרפי אינטראקטיבי משופר מאפשר בדיקה צולבת לאיתור באגים בתזמון מפורט, ומקדם את סגירת התכנון בשלב האחרון.
  • יעילות תכנון 3D-IC: משולבת היטב עם פתרון Cadence Integrity 3D-IC, היא מאפשרת למשתמשים לסגור נתיבים פנימיים בתהליכים הטרוגניים.

פתרון Cadence  Certus  תומך באסטרטגיית תכנון מערכת חכמה של החברה, המאפשרת מצוינות בתכנון.

“צוותי התכנון של היום מבלים לעתים קרובות חמישה עד שבעה ימים בכל סבב, כדי לעמוד בדרישות תזמון ה-signoff וההספק ברמת השבב, כאשר מתודולוגיות קודמות לא הצליחו לספק את שיתוף הפעולה הצוותי ואת חוויית המשתמש הדרושות לסגירת  תכנון יעילה”, אמר ד”ר צ’ין-צ’י טנג,  סגן נשיא בכיר ומנהל כללי בקבוצת הדיגיטל וה-signoff בקיידנס. “אנו מתואמים מאוד עם הצרכים של קהילת התכנון, ועם שחרורו של פתרון Cadence Certus החדש אנו מציעים ללקוחותינו סביבה חדשנית לאופטימיזציה ו-signoff ברמת השבב המספקת  תוצאות PPA יוצאות דופן  תוך שעות ספורות. עם  פתרון חדש זה  של קיידנס, אנו מעצימים את הלקוחות כדי להשיג יעדי פרודוקטיביות ולספק מוצרים לשוק מהר יותר.”

יוקיו מינודה, מהנדס ראשי בכיר, המחלקה לטכנולוגיית תכנון דיגיטלי, חטיבת המו”פ EDA בחברת Renesas : “בסביבת התכנון הדינמית של ימינו, אנו זקוקים  למתודולוגיות וכלים אוטומטיים וחזקים לסגירת signoff כדי לעמוד ביעדי זמן ההגעה לשוק. עם  פתרון הסגירה Cadence Certus, צוות ההנדסה שלנו השיג זמן סגירה מהיר יותר פי 6 ברמת השבב, בהשוואה למתודולוגיות הנוכחיות, ובכך שיפר את הפרודוקטיביות הכוללת. בעקבות הצלחה זו, אנו מתכננים לאמץ את הפתרון לפיתוח התכנונים העדכניים ביותר שלנו”.

Flex Logix Banner
עוד >
Ceva Cellular IoT ST
Cadence Logo
Rolling Wireless Autotalks collaboration. Credit - Autotalks
exostiv labs Feb 2024 Banner

GOLD PARTNERS