קיידנס מכריזה על פתרון LPDDR5X IP 8533Mbps עבור הדור הבא של יישומי AI, כלי-רכב ומכשירים ניידים

קיידנס דיזיין סיסטמס  (Nasdaq: CDNS)  הכריזה היום על תכנון ה-IP הראשון של ממשק זיכרון  LPDDR5X הפועל במהירות מקסימלית של 8533Mbps – עד 33 אחוזים מהר יותר מהדור הקודם של LPDDR IP. ה-IP LPDDR5X מביא עמו ארכיטקטורה חדשה בעלת ביצועים גבוהים, עם גמישות ויכולת התאמה, המבוססת על קווי המוצרים LPDDR5 ו-GDDR6.  פתרון זיכרון ה-IP החדש LPDDR5X מורכב  מ-PHY מוכח בסיליקון ובקר בעל ביצועים גבוהים המתוכנן להתחבר להתקני LPDDR5X DRAM התואמים לתקן JEDEC JESD209-5B ותומך במגוון ממשקים לחיבור בתוך הרכיב.

זיכרון LPDDR5X פונה למגוון רחב של יישומים ברוחב פס גבוה, מעבר לשוק המובייל המסורתי , כולל  למערכות סיוע מתקדמות לנהג (ADAS), נהיגה אוטונומית, יישומי קצה של בינה מלאכותית ורשתות נתונים. הוא מתוכנן לאפשר את תכנוני ה-SoC של הדור הבא בתעשייה עבור יישומים אלה ואחרים, עם אפשרויות גמישות  למיקום הIP על הרכיב. הארכיטקטורה החדשה מאפשרת כוונון עדין של ההספק והביצועים בהתבסס על דרישות יישום פרטניות.

מוצר הזיכרון של קיידנס תומך בקצב הנתונים המהיר ביותר המוגדר על ידי תקן JEDEC (JESD209-5B). בקר ה-LPDDR5X וה-PHY נבדקו באמצעות IP האימות (VIP) של קיידנס עבור LPDDR5X כדי לספק סגירה מהירה של אימות ברמות SoC  ו- IP.  מוצר ה- VIP עבור LPDDR5 X  כולל פתרון מלא מ- IP לאימות ברמת מערכת עם DFI VIP, מודל זיכרון LPDDR5X ו-System Performance Analyzer .

המהירות של LPDDR5X  תעלה את רף הביצועים וחוויית השימוש במכשירים, החל מכלי רכב, דרך IoT לשוק הצרכני ועד ציוד רשתות”, אמר מייקל בסקה, סגן נשיא למוצרים ומערכות בחברת מיקרון. “שיתוף הפעולה עם קיידנס יאיץ את אימוץ LPDDR5X  בתעשייה, בכך שיאפשר לדור הבא של השבבים לפעול עם זיכרון נמוך הספק ועתיר ביצועים זה, באופן שקוף ברקע”.

“Cadence LPDDR5X IP הפועל במהירות של 8533Mbps בסיליקון, מציג את ארכיטקטורת הדור הבא של קיידנס לפתרונות IP שלמים של מערכות זיכרון”, ציין סנג’יב אגרוואלה, סגן נשיא ומנכ”ל קבוצת ה-IP בקיידנס. “פתרון זיכרון IP חדש ומתקדם זה מחזק את ההובלה שלנו ב- IP של ממשקי הזיכרון, בכך שמאפשר היום תכנונים עתידיים של התעשיה בתחומי בינה מלאכותית (AI), כלי רכב ומערכות על שבב  (SoC) ניידות. “

Synopsys Banner
עוד >
CEVA rebrand
Nova Logo
TCI Banner

GOLD PARTNERS