קיידנס מציגה את EMX Designer – טכנולוגיה עם ביצועים משופרים ביותר מפי 10 עבור סינתזת רכיבים פסיבים על שבב

קיידנס דיזיין סיסטמס הכריזה על Cadence® EMX® Designer החדש, טכנולוגיית סינתזה ואופטימיזציה של התקן פאסיבי, המספקת בשברירי שניות, בדיקת כללי תכנון (DRC) , תאים פרמטריים נקיים (PCells ) ומודלים אלקטרומגנטיים מדויקים (EM) של התקנים פסיביים, כגון משרנים (inductors), שנאים, סלילי T ועוד.   פתרון EMX Designer המשתלב בשקיפות עם מוצרי  Cadence  Virtuoso® ADE,   מציע זמני סינתזה מהירים יותר מפי 10, עם שיפור  משמעותי בפרודוקטיביות בהשוואה לפתרונות אחרים.

פתרון EMX Designer מאפשר ללקוחות לסנתז במהירות התקנים פסיביים נקיים DRC בלחיצת כפתור, בהתבסס על דרישות חשמליות וגיאומטריות.  גמישותו חסרת התקדים מאפשרת ל- EMX Designer להתאים בקלות  את ה- PCells לדרישות הפריסה המדויקות של המתכננים. זאת, תוך שימוש ברשימה ארוכה של אפשרויות מממשק המשתמש הידידותי שבפלטפורמת Virtuoso.  כאשר משתמשים בו יחד עם מנוע המידול האלקטרומגנטי EMX 3D Planar Solver, אזי EMX Designer מבטיח בפתרון את הדיוק של דגמים שנוצרו.  האינטגרציה החלקה עם פלטפורמת Virtuoso מציעה למשתמשים אפשרויות שונות לתכנון ויישום תוצאות.

“פתרון  EMX Designer החדש מוסיף טכנולוגית מפתח לזרימת תכנון ה-Custom IC המובילה שלנו. הוא גם מספק את התקני ה-PCells הפסיביים הגמישים ביותר בזמן שיא, תוך שהוא מאפשר שיפור משמעותי בפרודוקטיביות”, אמר טום בקלי,  סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, קבוצת IC ו- PCB בהתאמה אישית בקיידנס. “אנו שמחים להציע ללקוחותינו פלטפורמת תכנון מעגלים משולבים מורחבת, שלמה, מובחנת ויעילה ביותר, המספקת מענה לשלבים המוקדמים של התכנון ועד לחתימה ולסגירה”.

“באמצעות פתרון EMX Designer, הצוות שלנו הצליח לשפר את הפרודוקטיביות ולקצר את זמני מחזור התכנון” , אמר פיטר גמל, מנכ”ל Ubilite. “הצלחנו לסנתז מכשירים פסיביים עם ביצועים טובים יותר, ובמקביל לחסוך 20% משטח סיליקון לצמתי התהליך המתקדמים שבהם אנו משתמשים בפתרון החדש. EMX Designer מציעה לנו ספרייה רב-תכליתית של התקנים פסיביים, המספקים תוצאות מדויקות ביותר בכל צמתי התהליך במהירויות גבוהות להפליא.”

פתרון EMX Designer  מתממשק בצורה חלקה עם  Cadence EMX 3D Planar Solver ותומך   באסטרטגיית “תכנון מערכת חכמה” של קיידנס. בכך מאפשר מצוינות בתכנון מערכת-על-שבב (SoC) וחדשנות מערכתית.   למידע נוסף:  www.cadence.com/go/EMXDesigner.

AMIQ Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Andes Technology

GOLD PARTNERS