קיידנס משיקה את טכנולוגית Allegro X AI המאיצה תכנוני PCB תוך הפחתת זמן האספקה פי 10 ויותר

קיידנס דיזיין סיסטמס (נאסד”ק: CDNS) הודיעה על השקת טכנולוגיית הבינה המלאכותית Cadence Allegro X Artificial Intelligence (AI), טכנולוגיית תכנון מערכות מהדור הבא המציעה שיפורים מהפכניים בביצועים ובאוטומציה. הטכנולוגיה מבוססת על פלטפורמת Allegro X Design ומציעה חיסכון מהפכני בזמן תכנון  PCB, כאשר משימות הצבת רכיבים והניתוב (P&R) הופחתו מימים לדקות, באיכות גבוהה יותר או שווה ללוחות המתוכננים באופן ידני.

משימות P&R בתכנון PCB נעשות באופן מסורתי בתהליך ידני עתיר זמן המשפיע על זמן היציאה לשוק.    טכנולוגיית AI Allegro X Design ממנפת את המדרגיות  של הענן עבור אוטומציה של תכנון פיזי, ומציעה תכנון  גנרטיבי של ה-PCB תוך הקפדה על תכנון חשמלי נכון והיתכנות ייצור.  הטכנולוגיה החדשה  הופכת את  מיקום הרכיבים, משטחי אדמות (metal pouring)  ואת ניתוב הרשת הקריטי  לאוטומטיים, והיא משולבת  עם ניתוח מהיר של שלמות האות וההספק.  השימוש ביכולות AI גנרטיביות, מאפשר ללקוחות לייעל את תהליך תכנון המערכת שלהם ולהשיג הפחתה של פי עשרה או יותר בזמן האספקה של תכנון PCB.

טכנולוגיית AI Allegro X כוללת את היתרונות הבאים:

  • פרודוקטיביות משופרת: הפחתה דרמטית בזמן התכנון על-ידי אוטומציה של מיקום רכיבים, תוך מינוף ארכיטקטורה סקלאבילית המשתמשת בתשתית מחשוב בענן.
  • תוצאות איכותיות יותר: אוטומציה של מיקום רכיבים באמצעות בינה מלאכותית גנרטיבית מאפשרת ניתוח היתכנות  בשלבים המוקדמים של התכנון. הטכנולוגיה, אשר חוקרת מרחב פתרונות גדול בהרבה ממה שאפשרי באמצעות שיטות ידניות, מניעה אופטימיזציה של מדדים, כגון אורכי חוט קצרים יותר,  תוך עמידה באילוצי התכנון
  • סגירת תכנון יעילה: משולבת באופן הדוק עם  טכנולוגיות ניתוח מערכות, באמצעות פלטפורמת Allegro X , שבה המשתמש יכול לייעל את התכנונים לביצועים חשמליים ותרמיים

טכנולוגיית הבינה המלאכותית החדשה של Allegro X תומכת באסטרטגיית תכנון המערכת  החכמה של קיידנס, המאפשרת ללקוחות להאיץ חדשנות במערכות.

” קיידנס מחויבת לספק פתרונות תכנון מערכות המשלבים את העוצמה של הבינה המלאכותית וטכנולוגיית הענן, כדי להבטיח את זמן האספקה המהיר ביותר”, אמר מייקל ג’קסון, סגן נשיא למו”פ בקיידנס. “טכנולוגיית  AI Allegro X מרחיבה את ההובלה הטכנולוגית של קיידנס בתכנון PCB והינה בעלת השפעה  טרנספורמטיבית. היא מציעה ללקוחות פרודוקטיביות רבה יותר, באמצעות אוטומציה מבוססת בינה מלאכותית, ביצועי מנוע משופרים ושילוב עם פורטפוליו מוצרי קיידנס לתכנון וניתוח מערכות . “

ז’אן-כריסטוף דג’אן, סמנכ”ל PLM תהליכים וממשל, שניידר אלקטריק: “זמן האספקה ואיכות המוצר הסופי הם קריטיים להצלחתנו העסקית. עם AI Allegro X   מבית קיידנס, אנו רואים פוטנציאל רב לקצר משמעותית את מחזור הפיתוח שלנו. מתכנן החומרה יכול לבצע הערכות לגבי צפיפות ומורכבות ולהתאים את התכנון החשמלי כדי להבטיח השלמה מהירה ויעילה של התכנון, כמו גם פרודוקטיביות משופרת.”

Veriest Banner
עוד >
Cadence Logo
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Andes Technology

GOLD PARTNERS