קיידנס משיקה 13 פתרונות VIP המאפשרים אימות מהיר ומקיף למערכות הדור הבא

קיידנס דיזיין סיסטמס הודיעה על זמינותם של 13 פתרונות אימות IP (VIP) חדשים המאפשרים למהנדסים לאמת במהירות וביעילות את התכנונים שלהם, ולעמוד במפרטים של פרוטוקולי התקן העדכניים ביותר.

ההיצע החדש של  Cadence® VIP מאפשר ללקוחות לפתח בבטחה את הדור הבא של כלי רכב, מרכזי נתונים ענקיים, SoCs  (מערכות על שבב) ומיקרו-בקרים ניידים,  תוך עמידה בקצב של תקני התעשייה העדכניים ביותר,  הכוללים את  Arm® AMBA® 5 CHI-f,  Universal Chiplet Interconnect Express (UCIe), GDDR7, DDR5 DIMM, , MIPI® A-PHY, SoundWire® I3S ו- וממשקי USB4 2.0.

פתרונות Cadence VIP החדשים מציעים ללקוחות אימות מקיף עבור הפרוטוקולים המורכבים ביותר. ללקוחות ניתנת גישה לממשק תכנות יישומים (API) לכל רוחב ה- VIP עם bus function models (BFMs)  מלאים, בדיקות פרוטוקולים משולבות ומודלים של כיסוי, מה שמקל על אימוץ מהיר.

כל פתרונות ה-VIP של קיידנס כוללים את טכנולוגיית ™ Cadence TripleCheck, המספקת למשתמשים תכנית אימות תואמת מפרט המקושרת למודלים מקיפים של כיסוי וחבילת בדיקות, כדי להבטיח תאימות למפרט הממשק. ה-VIP החדש תומך גם ב-IP  – System VIP אימות מורחב ברמת מערכת קיידנס, המספק ספריות בדיקה ברמת SoC, ניתוח ביצועים ובודקי קוהרנטיות נתונים ומטמון.  באמצעות פורטפוליו ה- System VIP המורחב, הלקוחות יכולים לחוות שיפור ביעילות של עד פי עשרה בהשוואה לתהליך ידני של אימות SoC.

“ככל שהדרישות מתפתחות וגובר הביקוש לרוחב פס גבוה יותר, הספק נמוך יותר וניהול יעיל יותר של קוהרנטיות מטמון, מושקים פרוטוקולים חדשים המטפלים בבעיות אלה”, אמר פול קנינגהם, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של קבוצת המערכת והאימות בקיידנס.  “עם 13 ה-VIP החדשים, קיידנס מציעה ללקוחות פתרונות המבטיחים שהתכנונים שלהם יעמדו במפרטים הסטנדרטיים, כמו גם במדדי תזמון, הספק וביצועים ספציפיים ליישום, ומספקים את הנתיב המהיר ביותר לסגירת אימות IP ו-SoC.”

TCI Banner
עוד >
Cadence Logo
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
exostiv labs Feb 2024 Banner

GOLD PARTNERS