Cadence ו-NVIDIA מרחיבות את שיתוף הפעולה ביניהן וחושפות חידושים פורצי דרך

Cadence (קיידנס) הכריזה על הרחבת שיתוף הפעולה ארוך הטווח שלה עם NVIDIA המכסה טווח רחב של מערכות EDA, תכנון וניתוח מערכות, ביולוגיה דיגיטלית ובינה מלאכותית, עם חשיפת שני פתרונות טרנספורמטיביים הממציאים מחדש את תחום התכנון, תוך שימוש במחשוב מואץ ו-generative AI.

שתי ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך המבוססים על Accelerated Compute-Driven ו-Generative AI שיוכלו, בין השאר, להאיץ דרמטית את הגישות למחקר בתחום התרופות

ראשית, הפלטפורמה החדשה Cadence® RealityTM Digital Twin היא פתרון ה-Digital Twin הכולל פורץ הדרך בתעשייה, המאפשר האצה במהירות האור של תהליכי התכנון, הסימולציה והאופטימיזציה של Data centers בתעשיות שונות רבות. הפלטפורמה יוצרת וירטואליזציה של כלל ה data center, ועושה שימוש בבינה מלאכותית, חישוב ברמת ביצועים גבוהה (HPC) וסימולציה מבוססת פיזיקה על מנת לשפר באופן משמעותית את היעילות האנרגטית של ה-Data center בשיעור של עד 30%. האינטגרציה של פלטפורמת ה-Cadence Reality עם NVIDIA OmniverseTM מביאה את התאימות של נתוני OpenUSD ורנדור מבוסס פיזיקה לפתרון ה-Digital Twin ומאיצה את תכנון ה-Data center ותהליכי סימולציה פי 30.

שנית, החברות משתפות פעולה בתחום ה-Generative AI על מנת להאיץ דרמטית את הגישות למחקר בתחום התרופות. פלטפורמת התכנון המולקולרי ה-Cloud-native Orion® תזכה בתגבור משמעותי של העוצמה שלה בעזרת כלי ה- generative AI, NVIDIA BioNeMo®, והמיקרו-שירותים של NVIDIA למחקר בתחום התרופות על מנת להרחיב את יכולות התכנון הטיפוליות ולקצר את משך הזמן להגעה לתוצאות אמינות. שיתוף הפעולה משלב עשרות שנות ניסיון בתחום התוכנה המדעית ויכולות חישוב מואצות של שתי החברות על מנת לספק גישות טרנספורמטיביות למחקר בתחום התרופות. חברות תרופות יוכלו לייצר ולהעריך במהירות ובאופן אמין השערות תכנון על פני טווח של מודלים טיפוליים, כולל טיפולים ביולוגיים, טיפולים מבוססי פפטידים ומולקולות קטנות בהתבסס על גישה של On Demand GPU מואצת בקנה מידה ללא תקדים.

ד”ר אנירוד דווגן (Dr. Anirudh Devgan), נשיא ומנכ”ל Cadence. הרחבת שיתוף הפעולה בין NVIDIA ו-Cadence יוצרת השפעה טרנספורמטיבית בכל היבט, החל מתכנון Data center ועד למחקר בתחום התרופות. במקביל להפיכת הבינה המלאכותית לטכנולוגיית מפתח המניעה את התרחבות ה-Data center ואת עומסי העבודה של ה-Data center, האינטגרציה של פלטפורמת ה-Cadence Reality Digital Twin עם NVIDIA Omniverse תוביל לאופטימיזציה של כל היבטי התכנון והתפעול של ה-Data center, תתמוך בשימוש יעיל יותר באנרגיה, ותסלול את הדרך לעתיד יעיל, בר-קיימא וידידותי יותר לסביבה. המאמצים פורצי הדרך שלנו בשיתוף עם NVIDIA לשלב את BioNeMo עם Orion – כלי התכנון המולקולרי שלנו, המוביל את התעשייה, מייצרים הבטחה משמעותית לפיתוח רעיונות חדשים ויצירת טרנספורמציה עבור עתיד המחקר הטיפולי והתרופתי. ביחד, NVIDIA ו-Cadence מובילות את מהפכת הבינה המלאכותית.”.

ג’נסן הואנג (Jenseavin Huang), מייסד ומנכ”ל :NVIDIA “Digital Twins יובילו לטרנספורמציה של תעשיות רבות שונות, כולל עולמות הייצור ומחקר התרופות. בעזרת השימוש בטכנולוגיות ה-Omniverse וGenerativeAI- של NVIDIA, Cadence תוכל לספק טכנולוגיות סימולציה ודיגיטציה שיביאו תועלת ליחידים, מדינות וקהילות בדרכים שלא יכולנו לדמיין עד כה”.

החשיבות הגוברת של טכנולוגיית Digital Twin

טכנולוגיית Digital twin הופכת להיות קריטית יותר ויותר עבור מפתחים ומפעילים של מערכות Data center מורכבות בעידן הבינה המלאכותית, מאחר ובאמצעות יצירת שכפול וירטואלי של מערכת פיזית, ניתן לעשות שימוש בנתוני זמן-אמת על מנת לייצר סימולציה של ההתנהגות, הביצועים והממשקים שלה בתנאים שונים. פלטפורמת Cadence Reality מספקת נראות לאורך כל שרשרת הערך, ומאפשרת למתכנני ומפעילי Data center לייצר סימולציה של ביצועי מערכות קירור אויר ונוזלים משולבות, ליצור ויזואליזציה של ביצועי ה-Data centers, ולתכנן תרחישים אפשריים שונים.

שיתוף הפעולה של החברה עם NVIDIA מרחיב גם את היכולות של פלטפורמת מחקר התרופות Orion, באמצעות יצירת יכולות מהותיות, כולל גישה למודלים של BioNeMo לחיזוי מבנים, יצירת מולקולות קטנות וחיזוי של תכונות מולקולריות. לאחר מכן, ניתן לאפיין, להעצים באופן איטרטיבי ולתכנן מולקולות הנוצרות באמצעות BioNeMo בעזרת כלי Orion.

ההכרזה היום מתבססת על שיתוף הפעולה ארוך הטווח בין Cadence ל NVIDIA בתחומים כגון:

תכנון IC מותאם ודיגיטלי מבוסס בינה מלאכותית, לרבות PPA, תזמון והקטנת עלויות ה-GPUs של NVIDIA בעזרת פתרונות Cadence InnovusTM ו- Cadence CerebrusTM
מעל 20 שנות שותפות באימות חומרה ותוכנה, כולל Palladium®, Protium®, וכעת טכנולוגיות Cadence Verisium®
תכנון וניתוח מערכת, כולל תוכנת GPU-optimized Cadence FidelityTM CFD והפלטפורמה המהפכנית של Cadence – MillenniumTM Multiphysics
הכרזות אלה מהוות גם פרק חדש של אסטרטגיית Intelligent System DesignTM של Cadence, המיועדת לסייע ללקוחות לפתח מוצרים מובחנים עבור טווח רחב של תעשיות ופלחי שוק מקצועיים.

Truechip
עוד >
Tower logo
Ceva Bluetooth Alif
Avnet ASIC's leading team. Credit - Eyal Toueg
Truechip

GOLD PARTNERS