Cadence חושפת את מערכות Palladium Z3 וProtium X3-, המאפשרות להצטרף לעידן החדש של וריפיקציה מואצת, פיתוח תוכנה ו-Digital Twins

Cadence הכריזה על השקת מערכות ייצור אבי הטיפוס החדשות Cadence® Palladium® Z3 Emulation ו- Protium™ X3 PFGA Prototyping, פלטפורמת Digital twin מהפכנית, המתבססת על ההצלחה של המערכות המובילות בתעשייה Palladium Z2 ו-Protium X2, המאפשרות להתמודד עם מורכבות גוברת של תכנון מערכות ומוליכים למחצה, ולהאיץ את פרק הזמן הנדרש לפיתוח עבור מרבית ה-SoCs המתקדמים. מערכות Palladium ו-Protium זכו מכבר לאמון מצד חברות המעצבות את שווקי ה AI, רכב, hyperscale, רשתות ושבבי מובייל, לספק את הקיבולת הגבוהה ביותר לניקוי הבאגים בחומרה ואימות תוכנה בשלב הטרום-סיליקון. מערכות ה Palladium Z3 ו Protium X3 החדשות, מיועדות לתכנון ופיתוח רכיבים בגודל של Multi-billion-gate הגדולים ביותר בתעשייה, מגדירות סטנדרט חדש של מצוינות, ומספקות ללקוחות היקף כפול ויותר של קיבולת, וגידול של 50% בביצועים בהשוואה למערכות מהדור הקודם, ומאפשרות קידום מהיר יותר של תכנון וקיצור של זמן ההגעה לשוק.

צמד המערכות הדינמיות החדשות של Cadence מציע קיבולת בהיקף כפול ומעלה, והמהירות שלהן עולה ב 50% על מערכות הדור הקודם, ועל כן מאפשרות פיתוח מהיר של שבבים מתקדמים עבור יישומי Generative AI, מובייל, רכב, hyperscale ו-LLM

פול קאנינגהם (Paul Cunningham), סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של קבוצתSystem Verification  ב-:Cadence “ככל ש-Generational drivers מאיצים את הצורך בחדשנות של מערכות ומוליכים למחצה כאחד, הלקוחות שלנו מתמודדים עם אתגרים משמעותיים יותר המחייבים אותם לחזק את היישומים המתקדמים ביותר. הדור השלישי של צמד המערכות הדינמיות Palladium ו-Protium מהוות רכיבי ליבה של Cadence Verification Suit (חבילת האימות של Cadence), ופועלות בממשק חלק עם פלטפורמת האימות מבוססת הבינה המלאכותית Verisium. הכיסוי המלא של Cadence לאימות מציע ללקוחות שלנו את תוצר האימות המיטבי הדרוש על מנת לספק למוצרי החומרה החדשניים שלהם להגיע לשוק מהר יותר, ולתמוך בפיתוח מהיר של טכנולוגיות חדשות, כגון Generative AI”.

מערכות Palladium Z3 ו-Protium X3 מציעות תפוקה מוגדלת, וגידול סקליבילי מהיקפי עבודה של 16 מיליון gates ל-48 מיליארד Gates, כך שפלטפורמות ה SoCs הגדולות ביותר יוכלו להיבדק כמכלול, ולא רק כמודלים חלקיים, ובכך להבטיח פונקציונליות וביצועים נאותים. המערכות מתבססות על הכוח של פלטפורמות הרשת NVIDIA BlueField DPU ו NVIDIA Quantum InfiniBand ושומרות על מתאם בעת המעבר בין שתי המערכות וכן בעת המעבר בין ממשקים וירטואליים לפיזיים ולהיפך. מערכת ה Palladium Z3 מאיצה תהליכי אימות חומרה, ובאמצעות מתאם פונקציונלי ומתאם בין ממשקים, מודלים יכולים להטען למערכת ה Protium X3 במהירות לצורך ביצוע מהיר של אימות תוכנה.  בעזרת היישומים החדשים מותאמי-התחום של מערכת Palladium Z3, משתמשים זוכים בגישה לטווח שלם של פתרונות לניהול מורכבות במגמת עליה של מערכות ותכנון של סמיקונדוקטורים, שיפור דיוק ברמת מערכת, והאצת אימות בצריכת אנרגיה נמוכה. היישומים מותאמי-התחום כוללים את היישום הראשון ל4-State Emulation, את היישום ל-Real Number Modeling, ואת היישום ל-Dynamic Power Analysis.

דראג’ גוסוואמי (Dhiraj Goswami), סגן נשיא תאגידי, חטיבת Hardware System Verification R&D ב-:Cadence “המערכות העוצמתיות Palladium Z3 ו Protium X3 נבנו על מנת לספק אימות וולידציה מהירה בשלב הטרום-סיליקון של המכשירים הגדולים והמורכבים ביותר. ארכיטקטורת המערכת והסיליקון המותאם החדשניים שלנו, בשילוב עם יכולות חישוב ותיקון באגים מודולריות מהפכניות מאפשרת מחזורים רבים בכל יום, וממשיכה לאתגר אותנו לתת מענה לצרכי הלקוחות שלנו, כך שיוכלו לפתור את האתגרים הקשים ביותר של העולם, ולאפשר לדור הבא של החידושים שלהם להפוך למציאות”.

סקוט שולץ (Scot Schultz), מנהל בכיר, חטיבת Networking, NVIDIA: : “בניית פלטפורמות בינה מלאכותית יעילות, הפועלות ברמת ביצועים גבוהה מחייבת תשתית מתוחכמת ואינטגרציה הכוללת מערך שלם של מערכות ותוכנה שעברו תהליך של אופטימיזיציה. הדור הבא של מערכות Palladium ו- Protium מחברת Cadence המואצות על ידי פתרונות הרשת של NVIDIA, מרחיבות את גבולות הקיבולת והביצועים על מנת לסייע לאפשר יצירת עידן חדש של חישוב מבוסס Generative AI”.

טראן נגוין Tran Nguyen)), מנהל בכיר ביחידת Design services, Arm: “ככל ש-SoCs הופכים למורכבים יותר, כלי ולידציה ואימות סקלביליים המאפשרים בדיקות תוכנה מאסיביות לפני השחרור הופכים לקריטיים יותר מאי פעם. פלטפורמות וכלי אימות התוכנה העדכניים של Cadence מעוררים חדשנות ב-IP design של Arm ליישומים בעולמות הבינה המלאכותית, הרכב ו-Data center, ואנו מצפים בקוצר רוח לראות איך היכולות החדשות הללו יועילו ללקוחות המשותפים שלנו”.

אלכס סטאר ((Alex Starr, Corporate Fellow, :AMD “שימור ההובלה במוצרי computing מחייבת את AMD לשלב טווח רחב של פתרונות ושיטות של Pre-silicone על מנת לעמוד בהיקף המשמעותי של אתגר האימות. מערכות ה-Palladium Z3 וה-Protium X3 של Cadence מרחיבות את היכולות שלנו בין אמולציה ויצירת אבי טיפוס ברמה תאגידית על מנת לשפר את הפרודוקטיביות של התכנון ולעמוד ביעדי יציאה לשוק. שיתוף הפעולה שלנו עם Cadence משלב גם את הVersal™-PremiumVP1902 adaptive SoC של AMD בתוך מערכת ה-Protium X3, בנוסף ל-EPYC™ processor-based host servers של AMD, המתאימים למערכת ה-Palladium Z3 ול- Protium X3, ומאפשרים להן קיבולת גבוהה בעזרת ביצועים וסקליביליות ברמת הדור-הבא”.

מערכות ה-Palladium Z3 וה-Protium X3 מהוות חלק מחבילה גדולה יותר של מוצרי אימות של Cadence, אשר תומכת באסטרטגיית ה -Intelligent System Design™ של החברה, ומאפשרת מצוינות בתכנון SoC. המערכות כבר הותקנו באתרי לקוחות נבחרים, והזמינות שלהם לכלל התעשייה צפויה במהלך הרבעון השלישי של 2024. למידע נוסף על המערכות החדשות Palladium Z3 ו-Protium X3, ניתן לבקר באתר www.cadence.com/go/dynamicduo3.

chipsnmedia banner
עוד >
CEVA rebrand
Nova Logo
chipsnmedia banner

GOLD PARTNERS