קיידנס משיקה את Joules RTL Design Studio המספק הישגים פורצי דרך ביעילות התכנון הלוגי ובאיכות התוצאות

קיידנס דיזיין סיסטמס (נאסד”ק: CDNS) הודיעה היום על השקת Cadence® Joules™ RTL Design Studio,   פתרון חדש המספק למשתמשים כלי מעשי כדי להאיץ את תהליך התכנון הלוגי והיישום של RTL (register transfer level). מתכנני Front-end מקבלים כעת גישה ליכולות ניתוח תכנון דיגיטלי וניפוי באגים במקום יחיד ומאוחד, מה שמאפשר תכנון RTL ממוטב באופן מלא לפני מסירת התכנון למימוש. באמצעות פתרון זה, משתמשים יוכלו גם למנף בינה מלאכותית גנרטיבית (generative AI) לחקר תכנון RTL ואנליטיקת ביג דאטה, עם פורטפוליו מוצרי הבינה המלאכותית  של קיידנס. עם Joules RTL Design Studio, משתמשים יכולים לקבל הערכות פיזיות במהירות ובדייקנות, עם פרודוקטיביות של עד פי חמש ושיפורים של עד 25% באיכות התוצאות.

Joules RTL Design Studio הנו הרחבה של פתרון ההספק הקיים Joules RTL מבית קיידנס, והוא נותן מענה לכל ההיבטים של התכנון הפיזי על ידי הוספת נראות להספק, לביצועים, לשטח ולעומס (PPAC). בנוסף, הכלי החדש מגיע עם שורה של תכונות ויתרונות המשפרים את הפרודוקטיביות, כולל:

  • מערכת תומכת ניפוי באגים RTL חכמה, יחידה מסוגה: מספקת מדדי PPAC מוקדמים וכן מידע מעשי לאיתור באגים לאורך מחזור התכנון – יישום לוגי, פיזי וייצור – כך שמהנדסים יכולים לחקור תרחישי “מה-אם” ופתרונות פוטנציאליים כדי למזער איטרציות ולשפר את תוצאות התכנון.
  • מבוסס על מנועים מוכחים:  Joules RTL Design Studio חולק את אותם מנועים מהימנים כמו Innovus™ Implementation System, Genus™ Synthesis Solution ו-Joules™ RTL Power Solution, ומאפשר למשתמשים לגשת לכל תכונות הניתוח וחקר התכנון בממשק משתמש גרפי יחיד לקבלת QoR אופטימלי.
  • אינטגרציות AI עוצמתיות: ל-Joules RTL Design Studio יש אינטגרציה עם פתרון הבינה המלאכותית הגנרטיבית, Cadence Cerebrus™ Intelligent Chip Explorer, כדי לחקור תרחישים של מרחב תכנוני, כגון אופטימיזציה של תכנית פיזית (floorplan) ואיזוני תדר מול מתח. בנוסף, פלטפורמת Cadence Joint Enterprise Data and AI (JedAI) מאפשרת ניתוח מגמות ותובנות בגרסאות שונות של RTL או בדורות קודמים של פרויקטים.
  • שילוב בודק Lint: מאפשר למהנדסים להריץ בודקי Lint   כדי לשלול מראש בעיות נתונים והגדרה, ובכך לצמצם שגיאות וזמן לסיום.
  • ממשק מאוחד: מספק למתכנני RTL חוויה יעילה וידידותית למשתמש, עם משוב על תכנון פיזי, מיקום וסיווג של בעיות, ניתוח צווארי בקבוק והצלבה בין RTL, סכמה ופריסה.

“כעת מתכנני RTL יכולים לגשת במהירות לכל המידע הפיזי הדרוש לניפוי באגים PPAC מבלי להמתין ליישום פיזי, שבעבר לקח ימים או שבועות”, אמר ד”ר צ’ין-צ’י טנג, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של קבוצת Digital & Signoff  . קיידנס מעניקה למתכננים נראות לגבי האתגרים כאשר עדיין ניתן לטפל בהם בקלות, ובסופו של דבר מאיצה את זמן היציאה לשוק. אישרנו מחדש את היעד הראשוני שלנו של התכנסות RTL מהירה עד פי 5 ועד 25% שיפור QoR”.

Joules RTL Design Studio הוא חלק מהפלטפורמה  הדיגיטלית הרחבה של קיידנס, המספקת ללקוחות נתיב מהיר יותר לסגירת תכנון. הכלי החדש  והפלטפורמה הרחבה תומכים באסטרטגיית תכנון  המערכת החכמה של החברה, ומאפשרים מצוינות בתכנון מערכת-על-שבב (SoC).

למידע נוסף על Joules RTL Design Studio, באתר www.cadence.com/go/joulesrtldspr.

Real Intent Banner
עוד >
Tower logo
Ceva Bluetooth Alif
Avnet ASIC's leading team. Credit - Eyal Toueg
Synopsys Banner

GOLD PARTNERS