קיידנס ודאסו סיסטמס משתפות פעולה ומובילות טרנספורמציה בפיתוח מערכות אלקטרוניות

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) ודאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) מכריזות על שותפות אסטרטגית שנועדה לספק ללקוחות ארגוניים בשווקים מרובים – כולל היי-טק, תחבורה וניידות, ציוד תעשייתי, תעופה וחלל, ביטחון, ושירותי בריאות – את הדור הבא של פתרונות משולבים לפיתוח מערכות אלקטרוניות בעלות ביצועים גבוהים.

שתי החברות שילבו את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס עם פלטפורמת Allegro® של קיידנס, בפתרון משותף המאפשר לחברות לשלוט במידול, סימולציה ואופטימיזציה רב-תחומית של מערכות אלקטרוניות מורכבות ומקושרות. באמצעות הפתרון החדש והרב-תחומי, לקוחות יכולים כעת להאיץ את תהליך פיתוח המערכת שלהם מקצה-לקצה, תוך התאמה אופטימלית של התכנון לרמות ביצועים, אמינות, כושר ייצור, אספקה חסינה, תאימות ועלויות.

דאסו סיסטמס וקיידנס לקחו חלק בשיתוף פעולה רב-שנתי עם לקוחות מובילים כדי לבחון את הפתרון החדש בסביבת ייצור גלובלית.

החוויות השיתופיות של “התאום הווירטואלי” (virtual twin) משלבות יכולות לניהול מחזור החיים של מוצרים אלקטרוניים ומכאניים, ניתוח תהליכים עסקיים, ויכולות פיתוח, הנדסה ומעקב של מערכות אלקטרוניות רב-תחומיות. מודל וירטואלי הוליסטי זה, מספק תצוגה מלאה בזמן אמת של סימולציה חשמלית ומכאנית, ייצור והוצאה לפועל של שרשרת האספקה עבור מחזור חיי המוצר, ומשפר את קבלת ההחלטות והאצת החדשנות, באמצעות מחקרי “מה אם”.

מוצרים ושירותים הופכים למחוברים וחכמים יותר, והם מאפשרים לצרכנים, אזרחים ומטופלים לקבל חוויות מותאמות אישית ושיתופיות יותר, המשפרות את איכות החיים. בהקשר דינמי זה, חברות חייבות לפתח במהירות מערכות אלקטרוניות בטוחות ואיכותיות, שיעבדו היטב מהרגע הראשון. שליטה במורכבות של מערכות אלקטרוניות ובלחצי עלויות וזמני הגעה לשוק, דורשת חדשנות שיתופית אשר מאחדת אלקטרוניקה, מכאניקה ופונקציות נוספות לאורך שרשרת הערך.

“כל תעשייה מוצפת כיום מרמת המורכבות של מוצרים, הנובעת מאתגרים הקשורים בחשמול, אבטחה, קישוריות, קיימות, AI/ML, ענן, אתגרי שרשרת אספקה/רגולציה ועוד”, אמר טום בקלי, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת Custom IC & PCB בקיידנס. “קיידנס היא המובילה העולמית בתכנון וניתוח IP, מוליכים למחצה, אריזות IC מתקדמות, PCBs ומערכות חשמל בעלי מורכבות גבוהה. בשילוב עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE החזקה של דאסו סיסטמס, ללקוחות יש כעת הזדמנות לשנות את הארגון שלהם, פשוטו כמשמעו, עם יכולות לניהול אלקטרוניקה, מכאניקה, ייצור ומחזור חיי המוצר. אנו נרגשים מהשותפות האסטרטגית עם דאסו סיסטמס, המאפשרת ‘חוויות תאומים וירטואליים’ אלקטרו-מכאניות למימוש מהיר של מוצרים”.

“מערכות אלקטרוניות מחוברות מגביהות את הסטנדרט בכל הענפים של ‘כלכלת החוויה’, שבה ערכו של מוצר נובע מהשימוש בו. חברות חייבות לעבור מ’חשיבה מוטת-מוצר’ ל’חשיבה מוטת-חוויה’ בתהליכי הפיתוח שלהן, כדי לספק לצרכנים את החוויות שהם רוצים לקבל וכדי להצליח בכלכלה הזו”, אמר פיליפ לאופר, סגן נשיא בכיר למותגים גלובליים, דאסו סיסטמס. “השותפות האסטרטגית שלנו עם קיידנס תחולל מהפכה בפיתוח מערכות אלקטרוניות בעלות ביצועים גבוהים, על ידי מתן האפשרות לשיתוף פעולה סביב חוויות תאומים וירטואליים.”

AMIQ Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Synopsys Banner

GOLD PARTNERS