שבבי V2X של אוטוטוקס ישולבו בפסי ייצור המוני של שני יצרני רכב מובילים בסין

חברת אוטוטוקס (Autotalks) מכפר נטר, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות תקשורת V2X (Vehicle-to-Everything) הודיעה על חתימת הסכמים לשילוב הטכנולוגיה שלה אצל שני יצרני רכב בסין שישלבו את ערכות השבבים פרי פיתוחה בפסי הייצור ההמוני שלהם.

כלי רכב ראשונים עם שבבי V2X של אחד המותגים הסיניים יעלו על כבישי סין במחצית השנייה של שנת 2023. היצרן הסיני השני, שיש לו נוכחות חזקה באירופה, יוציא לשוק רכבים עם שבבי אוטוטוקס בסין ובאירופה בתחילת שנת 2024. פתרון ה-V2X הגלובלי של אוטוטוקס הוא היחיד המאפשר תכנון אחוד של תת מערכת V2X המתאים לכל האזורים.

שוק ה-V2X הסיני ממשיך להיערך ליישום אסטרטגיית התחבורה החכמה השאפתנית של ממשלת סין. כל יצרני הרכב המובילים מתעתדים להתחיל בפריסה המונית של טכנולוגיית V2X בסין בשנים הקרובות. השוק צפוי לחוות אימוץ רחב היקף כשרוב יצרני המערכות המקוריות (OEMs) נערכים להשיק כלי רכב המצוידים בשבבי V2X לקראת שנת 2025.

אוטוטוקס חתמה עד היום על הסכמים לשילוב הטכנולוגיה שלה אצל 8 יצרני רכב גדולים העוסקים בייצור המוני, כולל שני יצרני ה-OEM בסין. במסגרת ההסכמים הקיימים יצרנים בינלאומיים המייצרים עבור השוק הסיני ישיקו מכוניות עם שבבי אוטוטוקס לקראת מבחני הבטיחות של כלי רכב בסין בשנת 2025 (NCAP).

פתרון ה-V2X הגלובלי של אוטוטוקס מאפשר תכנון אחוד של תת מערכת V2X המתאים לכל האזורים. התכנון תומך בטכנולוגיית LTE-V2X עבור רכבים הנמכרים הן בסין והן בארה”ב במקביל לטכנולוגיית DSRC עבור רכבים הנמכרים באירופה.

חגי זיס, מנכ”ל אוטוטוקס: “פריצת הדרך של אוטוטוקס בסין היא משמעותית יותר מאי פעם בעבר. העובדה ששני יצרני רכב סיניים מובילים בחרו בפתרון ה-V2X מקצה לקצה שלנו כדי לחזק את מותגי הרכב שלהם היא הוכחה נוספת ליכולת שלנו להציל חיים באמצעות טכנולוגיית הבטיחות שלנו לכלי רכב מקושרים. בנינו שרשרת אספקה איתנה בסין שמתמודדת עם הביקושים של יצרני רכב בסין ואנו מרחיבים את טביעת הרגל שלנו ואת הצלחותינו באזור אסיה-פסיפיק ובסין בפרט. אנו חותרים להסכמים נוספים עם יצרני רכב בסין, להרחיב את האקו-סיסטם של יצרני Tier2 ו-Tier1 ולגייס עובדים נוספים למשרדנו בסין”.

Veriest Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Real Intent Banner

GOLD PARTNERS