אוטוטוקס ויונדאי מוביס משתפות פעולה כדי להציל חיים בכבישים באמצעות טכנולוגיית V2X מתקדמת

חברת אוטוטוקס (Autotalks) מכפר נטר, מובילה עולמית בפתרונות לתקשורת V2X (Vehicle to Everything) וחברת יונדאי מוביס (Hyundai Mobis), הספקית השישית בגודלה של תעשיית הרכב העולמית, משתפות פעולה בכדי להציל חיים בכבישים. במסגרת שיתוף הפעולה, פותחו מודולים לקישוריות בשם MTCU (Multi-functional Telematics Control Unit). מודול הקישוריות של יונדאי מוביס מצויד בשבבי V2X של אוטוטוקס ומסוגל לפעול בכל רחבי העולם, ולהתריע במצבים שבהם אין קו ראייה, דוגמת התראה למניעת התנגשות עם כלי רכב אחר או עם אופניים בצומת, וכן התראות בנוגע למפגעים בכביש.

שיתוף הפעולה יאפשר, בין היתר, התראות במצבים שבהם אין קו ראייה דוגמת התראה למניעת התנגשות עם כלי רכב אחר או עם אופניים בצומת, וכן התראות בנוגע למפגעים בכביש

בשנת 2024, תוציא יונדאי מוביס לשוק מודול קישוריות משודרג על בסיס מערך השבבים מהדור השלישי של אוטוטוקס. המודול העתידי יתמוך ביישומי V2X מתקדמים יותר, יפעל בתקנים העולמיים החדשניים ביותר ובאמינות משודרגת לצרכי בטיחות, מה שיאפשר בלימה של הרכב באמצעות V2X. מודול MTCU Gen1 יוצג בתערוכת הרכב IAA Mobility, שתתקיים במינכן בין ה-5 בספטמבר ל-10 בספטמבר. יונדאי מוביס תציג את החידושים הטכנולוגיים העדכניים שלה ותספק למבקרים הצצה לעתיד הרכב המקושר בביתן B2 באולם D20.

רם שלום, סגן נשיא לפיתוח עסקי ולשיווק באזור האסיה והאוקיינוס השקט באוטוטוקס, אמר: “לאחר שותפות של יותר מחצי עשור עם יונדאי מוביס, אנו גאים למלא תפקיד מרכזי בתהליך הפיתוח של MTCU. קו מוצרים ייחודי זה מציב סטנדרטים חדשים עבור בטיחות וניידות בסביבה של רכבים מקושרים. השימוש במערכי השבבים המתקדמים של אוטוטוקס בשילוב עם המומחיות של יונדאי מוביס בפיתוח מערכות בטיחות לרכב, יאפשר ליצרני המכוניות לממש את הפוטנציאל המלא של טכנולוגיית V2X ולשלב ללא מאמץ את ה-V2X כחיישן בטיחות קריטי במערכות הסיוע המתקדמות לנהגים”.

ד”ר ג’וזף קים, סגן הנשיא של קבוצת תכנון המוצר ביונדאי מוביס, אמר: “השותפות שלנו עם אוטוטוקס תניב יתרון גדול לתעשיית הרכב. הלקוחות שלנו, נהגי העתיד שישתמשו ב-V2X, הולכי רגל וכל המשתמשים בכבישים יחוו יכולות עתירות ביצועים של נהיגה אוטונומית, בטיחות ונוחות, בזמן שהם מחוברים לרשת התקשורת”.

תמונה: צוות עובדי אוטוטוקס – קרדיט צלם: אייל טואג

Tektronix Banner
עוד >
Tower logo
Ceva Bluetooth Alif
Avnet ASIC's leading team. Credit - Eyal Toueg
micro control HPB-5C

GOLD PARTNERS