אוטוטוקס משיקה סדרה חדשה של מוצרי V2X שיספקו הגנה לרוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים מפני תאונות דרכים

חברת אוטוטוקס (Autotalks) מכפר נטר, מובילה עולמית בפתרונות לתקשורת V2X (Vehicle-to-Everything), משיקה סדרה חדשה של מוצרים המיועדים להגן על משתמשי דרך פגיעים. קו המוצרים נועד לצמצם באופן משמעותי את מספר התאונות שבהן מעורבים רוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים ולהתמודד עם הבעיה הקשה שב-75% מהתאונות הללו הנהגים לא שמו לב לרוכבים.

מערך השבבים החדשTEKTON3-BIKE  מפשט את השילוב של V2X ומצמצם את תהליך הפיתוח והעלויות

TEKTON3-BIKE הוא הדור השלישי של מערך השבבים (SoC) שהותאם להתמודדות עם האתגרים שניצבים בפני רוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים. קו המוצרים החדש יסייע ליצרני אופניים להציע ללקוחותיהם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר למניעת תאונות תוך צמצום מאמץ הפיתוח והעלויות למינימום. השבב מצויד בתוכנה שמתריעה בתרחישים כמו סכנה לתאונה בצומת וסכנה לתאונה מאחור תוך כדי תמיכה בכל התקנים העולמיים.

על בסיס מערך השבבים TEKTON3-BIKE אוטוטוקס משיקה את ZooZ3, הדור השלישי של מכשירי בטיחות לרוכבי אופניים הניתנים להתקנה קלה בכידון האופניים על מנת לספק לרוכבים התרעות מפני סכנה. ZooZ3 נועד לשימוש בפיילוטים רחבי היקף וכתכנון לדוגמא. בנוסף לכך, המשתמשים יכולים להוריד את אפליקציית ZooZ למכשירי הטלפון שלהם. רוכבי האופניים יקבלו התראות זמן אמת למסך הסלולרי ויוכלו להגיב במהירות לכל מפגע או סכנה בדרך. האפליקציה של ה-V2X מתחברת למכשירים ייעודיים לאופניים המצוידים בשבב TEKTON3-BIKE.

חגי זיס, מנכ”ל אוטוטוקס: “אנו שמחים להציג את הפתרונות שלנו להגנת רוכבי אופניים וקורקינט המבוססים על הדור השלישי של מערך השבבים. החזון של אפס תאונות יכול להתממש רק אם נגן גם עליהם. לכן אנחנו משלבים אותם ברשת V2X ופיתחנו קו מוצרים מוכן להטמעה שמתמודד עם כל הצרכים של הרוכבים הללו במחיר אטרקטיבי”.

אוטוטוקס מסייעת לצמצם תאונות דרכים ולשפר את זרימת התנועה באמצעות מערכי שבבים. V2X הוא החיישן היחיד ברכב המסוגל לספק מידע על רכבים או משתמשי דרך אחרים מוסתרים, גם מעבר לפינה או מאחורי רכב, במזג אוויר קשה או בתנאי תאורה גרועים. הטכנולוגיה משפרת באופן משמעותי את הבטיחות הכוללת בכביש על ידי קישור בין כלי רכב רגילים, מכוניות אוטונומיות, אופנועים והולכי רגל.

בתמונה – המחשת TEKTON3-BIKE של אוטוטוקס- קרדיט: Autotalks.

exostiv labs Feb 2024 Banner
עוד >
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
Real Intent Banner

GOLD PARTNERS