דיווח מיוחד על Arm Innovate Israel 2023

בתמונה – מנכ”ל ארם, רנה האס – “העתיד נבנה על ארם”.

ארם (Arm)  קיימו לפני כשבועיים אירוע ללקוחת ולשותפים בתחום הסמיקונדקטורס – חברות סיליקון וחברות באקוסיסטם. על אף מזג אויר סוער במיוחד, באירוע נצפו לקוחות רבים מחברות גדולות, בינלאומיות, כמו מרוול, אמזון, מייקרוסופט, אנבידיה וגם רבים מחברות מקומיות כמו היילו, אקסייט, פליופס ועוד. נצפו גם חבריי אקדמיה מאוניברסטאות שונות.

האירוע בלט ברמתו המקצועית הגבוהה ובהפקה ממוקצעת, לכל הדעות.האירוע היה מאוד מושקע, אינפורמטיבי ומקצועי. ללא ספק אירוע בקנה מידה בינלאומי.

ניכר, ללא ספק שארם נותנים כבוד ודגש רב לשוק הישראלי. באירוע נכח המנכל של ארם, רנה האס. נכחו גם סגן נשיא אוטומוטיב, דיפטי וצאני, סגן נשיא אנפרה, מוחמד אוואד, סגן נשיא פול ווליאמסון, סגן נשיא מכירות ושותפיות, וויל אבבי.

ARM panel 2023

שיחת פאנל – הצלחות והשקעות בישראל. מימין לשמאל: דב מורן , נעם מזרחי, אבלין לנדמן, וויל אבבי.

הארוע נפתח על ידי כוכבית בליתי לוי, מנהלת ארם ישראל, והמשיך בקיינוטס של המנכל ולאחריו הבכירים מלווים כל אחד בלקוח מקומי. בין הלקוחות שדברו על הבמה – מנכל ניאוריאליטי, משה תנך ,  מנהל גנרל מוטורס בישראל – משה אנשל, מנהל בכיר בסולראדג – אלכס ברונפר.

חלק זה הסתיים בפאנל מעניין בו לקחו חלק – דב מורן – יזם,ממציא ושותף בגרוב וונצורס, אבלין לנדמן – מייסדת ומנהלת טכנולוגית בפרוטאנטקס, נועם מזרחי – מוביל טכנולגי במרוול העולמית. השיח סבב סיב חדשנות והצלחה של חברות ויחידים בישראל. הייתה התייחסות להשקעות בישראל ולמצב הפוליטי בעולם כולו.

נקודות מענינות ומשמעותיות שהוצגן בכנס תוך דגש עלתחומי אינפרא,אוטוטמוטיב, IoT:

70% מהאכלוסיה באה במגע עם לפחות מוצר אחד המיוצר על ארם.

230 ביליון ציפים מבוססי ארם יוצרו עד היום.

המחויבות של ארם היא לעשות הכל באופן נגיש ואפשרי עבור השותפים שלה.לאפשר יצירה וחדשנות בדרך יעילה ומהירה ככל האפשר. ארם מפתחת היום את יכולת המחשוב, את הביצועים ואת התכנה בכדי לתמוך בכל האתגרים הנוכחיים והעתידיים.

הכל נוכחים לדעת שהמשקל של התכנה הופך להיות משמעותי ביותר היום. ארם מאפשרת לשותפיה לפתח את החדשנות שלהם על ידי פיתוח תוכנה על פלטפרמות חומרה שונות.

ארם עובדת בשיתוף עם כל החברות באקו-סיסטם, לאפשר ללקוחותיה\שותפיה פיתוח מהיר ויעיל, לאפשר חיבור וקל של מערכות מבוססות ארם לכל מוצר קצה על ידי פיתוח תקנים עם כל התעשייה כמו –  Soafee ; System Ready; Cassini.. ועוד.

שנזכה להמשיך ולראות השקעות רבות בארץ, וגם אירועים כמו אלו!

Flex Logix Banner
עוד >
Cadence Logo
Neureality founders - Updated. From left to right - VP VLSI Yossi Kasus, CEO Moshe Tanach, VP Operations Tzvika S
SmartDV Banner

GOLD PARTNERS