ירון גרמזי מונה לסמנכ”ל הכספים והתפעול של היוניקורן היילו

חברת היוניקורן היילו (Hailo) מתל-אביב, יצרנית מובילה של מעבדי AI למכשירי קצה, הודיעה על מינויו של ירון גרמזי לסמנכ”ל הכספים והתפעול של החברה (CFO ו-COO).

ירון גרמזי הוא ממנהלי הכספים הבולטים בהיי-טק הישראלי בעל ניסיון של כ-30 שנים כמנהל כספים ראשי של מספר חברות, בין השאר יותר מעשור בחברות Semiconductor וביניהן:Kaltura , DSPC, Nogatech,,Ness  Passave , שאותן הוביל תוך כדי יצירת ערך עד להנפקתן בארצות הברית או מכירתן. בסך הכל הוביל ירון חמש הנפקות ציבוריות ומספר זהה של עסקאות מכירה של חברות ישראליות לחברות גלובאליות.

מינויו של גרמזי מצטרף למינויה של רקפת רוסק עמינח ליושבת ראש מועצת המנהלים של החברה בחודש שעבר. בנוסף כוללת מועצת המנהלים של החברה אנשי עסקים בכירים המביאים ניסיון רב מעולמות השבבים וההייטק, לרבות מולי אדן שכיהן בעברו כסגן נשיא בכיר באינטל העולמית ונשיא אינטל ישראל, דב בהרב, שכיהן כמנכ”ל אמדוקס וכיו”ר התעשייה האווירית לישראל, ג’ון מדבד, מייסד ומנכ”ל פלטפורמת ההשקעות OurCrowd, וזהר כהן מקבוצת רד-בינת, נציג משפחת זיסאפל, אשר כיהן בעבר כבנקאי השקעות בכיר בבנק ההשקעות מורגן סטנלי.

אור דנון, מנכ”ל ומייסד משותף של היילו: “הניסיון והידע יוצאי הדופן של ירון בתחום הניהול הפיננסי והאופרטיבי הגלובאלי והובלת מהלכים אסטרטגיים של סטארט-אפים בצמיחה יהיו נכס גדול עבור היילו שיסייע לנו לנווט את החברה אחרי גיוס ההון האחרון שלנו וצמיחתנו המאסיבית בשוק העולמי. אתגרים והזדמנויות גדולים ניצבים בפנינו והיד המנוסה של ירון בתחומי הכספים והניהול תהיה מרכיב קריטי בהצלחתנו”.

תמונה- ירון גרמזי, סמנכ”ל הכספים והתפעול של היוניקורן היילו. קרדיט צלם: מיכה לובטון.

SmartDV Banner
עוד >
Ceva Cellular IoT ST
Cadence Logo
Rolling Wireless Autotalks collaboration. Credit - Autotalks
Veriest Logo

GOLD PARTNERS